Archiv článků

Mladší žáci U13 v Havířově

V sobotu 7.10.2012 pokračoval dalším kolem Přebor Moravymladších žáků U13 na hřišti RC RENTAL.CZHAVÍŘOV.

Na turnaj jsme odcestovali pouze s osmi hráči, z tohose dvěma nováčky, ostatní jsou bohužel nemocní nebo zranění, protovšichni, kteří na turnaji startovali hráli bez střídání. Dík patřísoupeřům, kteří proti nám nastupovali také v osmi…

Naše hra bohužel odpovídala našim možnostem. Hned v prvnímzápase se navíc zranil Matěj Soukup a turnaj dohrál s velkýmsebezapřením a pod obstřiky, jeho výkon logicky nebyl takový, najaký jsme u něj zvyklí.

 

Hrálo se ve dvou skupinách a zde jsou naše výsledky:

RC Zlín: RC RENTAL.CZ HAVÍŘOV  –1:8 ( Jandouš 1x )

Havířovští jsou v této sezóně suverény soutěže, naše hráčepřehráli prakticky ve všech činnostech, rovnocenným soupeřem jim nanaší straně byli pouze MarekJandouš a Jakub Krajča, kteřídřeli, ostatní se bohužel nepřidali.

RC Zlín: RC BYSTRC/DRAGON Brno – 3:8 ( Jandouš 3x)

I v tomto utkání proti složenému mužstvu brněnského Bystrcea Dragonu jsme dostali po zásluze výprask. Většina našich hráčů sepouze dívala, hráli pouze již jmenovaní a náš výkon byl více nežtragický. V tomto utkání přišel o pozici kapitána DanielMrlík, od něhož jsem očekával daleko víc a to nejen na hřišti.

O 5-6 místo:

RC Zlín: RC Olomouc – 8:0 ( Santo 2x, Zrník 2x, Vaculík2x, Jandouš 1x, Krajča 1x )

Po velmi důrazné domluvě hráči v posledním zápase naturnaji zabrali, náš výkon se zvedl a dokázali jsme jsme zvítězitaspoň v zápase o páté místo. I tak se jedná o naše nejhoršíumístnění za poslední dva roky.

 

Naše sestava:

Marek Jandouš ( C ), Daniel Mrlík, Matěj Soukup, MichalVaculík, Jakub Krajča, Matěj Santo, Tomáš Zrník a PetrVajďák.

Miroslav Vacula

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace