Archiv článků

Mladší žáci U13 tentokrát zaváhali

Na turnaj pořádaný dne 4.5.2013 Brněnskou Bystrcí jsmeodcestovali pouze s osmi hráči a to se bohužel podepsalo nejenna našem výkonu, ale i na umístnění v tomto turnaji.

Turnaj byl mimořádně vyrovnaný, o našem konečném umístněnírozhodlo také skóre. Obsadili jsme nepopulární 4.místo a po dvou úspěšných vystoupeních to bylo přecejen zklamání.

 

Přes neúspěch turnaj přinesl i pozitiva. Velmi dobrý výkon podalPetr Vajďák a po zásluze poprvé v kariéře skóroval. Velminespokojeni jsme byli s výkonem Tomáše Zrníka, který svůj„výkon“ okořenil červenou kartou za vysokou skládku v utkání otřetí místo. Nepříjemností také bylo zranění Michala „Koblihy“Vaculíka, ten však ukázal srdce a turnaj s námi dohrál, i kdyžho to jistě bolelo.

 

Na turnaji nám chyběli zranění či nemocní hráči Matěj Santo,Kuba Krajča a Pepa Totek, věřme, že se do příštího víkendu dajídohromady a nastoupí na turnaji, který pořádáme na našem hřištiv sobotu 11. Května od 10,00 hodin. Tímto zveme rodiče,příbuzné a kamarády…

 

Naše výsledky:

 

RC Zlín: RC Brno Bystrc – 4:4 ( Jandouš 3x, Sluštík)

Domácí nastoupili ve velmi silné sestavě, za konečnou remízumůžeme být rádi, nebyli jsme lepším mužstvem, po celý zápas jsmepouze dotahovali skóre.

 

RC Zlín: RC Mariánské Hory – 11:0 ( Jandouš 7x, Sluštík2x, Soukup, Vajďák )

S tímto odevzdaným soupeřem jsme po zásluze vyhráli,bohužel jak se později ukázalo, bylo to málo, domácí vyhráli 13:0 adíky tomu postoupili do finálového utkání. Vyčnívá výkon MarkaJandouše, který celý zápas dřel, bohužel ne všichni se k němupřidali.

 

O 3. místo:

 

RC Zlín: RC Havířov  – 2:5 ( Soukup,  Zrník)

Tento zápas se nám nepodařil, hráči už toho měli díky tomu, žejsme vůbec nestřídali moc a přestože jsme bojovali, na soupeře jsmetentokrát nestačili.

 

Naše sestava:

 

Marek Jandouš ( C ), Matěj Soukup, Daniel Mrlík, Jan Hýža,Michal Vaculík, Petr Vajďák, David Sluštík, Tomáš Zrník

 

Miroslav Vacula

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace