Archiv článků

Mladší žáci na Dragonu

O prvním červnovém víkendu se uskutečnil předposlední turnajmladších žáků a přípravek, tentokrát na hřišti brněnského Dragonu.Domácí nenechali nic náhodě a rozlosování bylo takové, že protisobě ve skupině narazili dlouhodobě nejlepší týmy soutěže, o tocennější je náš postup do finále. Zápasy byly velmi vyrovnané,soupeři rostou a každý náš dobrý výsledek, podložen tvrdou pracípři tréninku a především při samotných zápasech, je velkým úspěchemvšech. Díky vyrovnanosti zápasů si nezahráli úplně všichni, bohuželjsme se podřídili touze uspět…

Kladem je zdravá rivalita v týmu, na některých postech mámedva výborné hráče a je problém vybrat toho v aktuálně lepšíformě.

Naše sestava:

Daniel Mrlík, David Sluštík, Marek Jandouš, Denis Juřík,David Břešták, Matěj Soukup, Patrik Šišmiš, Jan Hýža, MichalVaculík, Martin Vyoral, Tomáš Neubauer, Jan Kozubík a AdamŘezníček.

Opět startovalo šest týmů ve dvou skupinách a naše výsledky bylynásledující:

 

RC Zlín: RC JIMI Vyškov – 3:2 ( Řezníček 3x )

Vyškov nastoupil ve velmi silné sestavě a hodně si na nás věřil,vždyť v prvním zápase turnaje „přejeli“ Havířov 7:0. Našihráči na to nedbali a dokázali mužstvo hrající místy velmi nečistěporazit. Naše hra a výsledek nás dobře nastartovali do dalšíchbojů.                   

RC Zlín: RC Rental.cz Havířov – 2:1 ( Kozubík 2x)

Soupeř potřeboval uspět, případná prohra je vyřazovalaz bojů o nejvyšší příčky. Naši hráči nedokázali zopakovatvýkon z prvního zápasu, dopustili se spousty zbytečných chyb autkání bylo až do konce velmi vyrovnané.

Finále o 1. místo:

RC Zlín: RC Dragon Brno – 2:3 ( Řezníček 1x a Kozubík 1x)

Domácí byli nažhaveni a podobně jako my minulý týden se chtělipřed domácím publikem ukázat. Do zápasu vlétli ve velkém stylu abrzy jsme poprve na turnaji prohrávali 2:0. Do poločasu jsmezabrali a dokázali srovnat. Druhý poločas byl velkým bojem a domácídokázali v poslední minutě skórovat a po zásluze vyhráli, myjsme obsadili v turnaji 2. místo. Naši hráčinehráli kolektivně, sólování do tohoto sportu nepatří.

 

Fotogalerie z turnaje ZDE!!! 

 

Miroslav Vacula


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace