Archiv článků

Lokomotiva Olomouc - RC Zlín 68:0 (39:0)

Ve čtvrtém kole jsme odjeli na půdu Olomouce, kde jsme podlepůvodních plánů chtěli udržet postavení v tabulce na prvním místě -tzn. vyhrát.

To se nám bohužel ve značně improvizované sestavě nepodařilo azaslouženě po nevydařeném výkonu (propadáku) jsme vysoko prohráli.Olomouckým hráčům vycházelo téměř vše na co sáhli. Našemu mužstvutotálně selhala obranná hra. Když už jsme se dostali k míči takjsme o něj záhy přišli, poněvadž hráč s míčem neměl kolem sebežádnou podporu. Veškerá hra spočívala ve ztátě míče při našem útokuz důvodů nedostatečné podpory a následně ve špatném rozestavěníobranné linie při útoku soupeře.

Nebudu se pouštět do detailů při obdržených pětkách, všebylo dáno nepostavenou obrannou a dále neschopností složit hráče vehře jeden na jednoho. Absolutně nám chyběl pohyb hráčů bez míče pocelém prostoru hřiště jak při útočení, tak při obraně. Nehledě nato jaká byla sestava, základy společné hry musí znát každý, kam semá postavit v jakou dobu, kde se má doplnit, zastoupit který posthráče, abychom mohli útočit s podporou nebo bránit po celé šířihřiště.

Závěrem snad jen to, že nejhezčí okamžiky našehovýkonu , které prosvětlili temnou oblohu, podal náš "ochráncesv. Václav" v podobě jeho neohrožených úniků po křídelníchprostorech.

Věřím že za týden proti Bystrci to bude mnohem lepší výkon.

Sestava: Krajčovič, Křemének, Dosoudil,Vojanec, Borek, Prokop, Stoklásek L., Juřík, Prokeš, Hejmala ml.,Talaš, Najman, Jančí, Pobjecký, Zapletal

Střídal:Adámek

Body: nikdo

Jan Tvrdoň

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace