Archiv článků

Libor Žilka slaví 40 let

Náš dlouholetý spoluhráč Libor Žilka, který jennedávno ukončil hráčskou kariéru a plynule přijal roli ragbyovéhorozhodčího bude v pátek 28. prosince slavit své 40 narozeniny ač sejubilea dožívá až 4. ledna.

Libor, který hrál ragby souběžně s hokejem měl předpoklady, abybyl výborným hráčem. Ovšem zdravotní problémy a několik operacíobou kolen v mládí mu zabrzdili jeho sportovní kariéru. Bývalýabsolvent kožařské průmyslovky se postupně rozhod pro hokejovoutrenérskou kariéru, kdy začínal v polovině 90. let studovat FTVS vPraze a postupně trénovat hokejovou mládež ve Zlíně a Vsetíně.Zlínské ragbyové duo Martin a Karel toho času v dresu Tatry Smíchovmu v těchto chvílích poskytlo azyl v hlavním městě. Pravidelnoudopravu do Prahy zajišťovala IFA z firmy JuniorTrans.

Proto, kdo se s Liborem potkal na hřišti nebo na baru,by měl přijít v pátek 28.12.2012 na klubovnu ragby a připít na jehozdraví, jelikož on často připíjí na to naše. Dobré pití a jídlo jena akci bývalého hodonínského Drtiče samozřejmostí. Začátek v 18hodin.

 

Žilovi tréninkové metody ZDE !!!

 

cenzor


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace