Archiv článků

Klíčové utkání v Havířově junioři prohráli

V neděli 6.11.2011 jeli junioři RC Zlín k utkání8.kola Celostátní ligy juniorů na hřiště RC Rental.cz Havířov.

Náš tým byl poskládán z 21 hráčů (13 ze Zlína, 6 z Bystrcea 2 z Dragonu).

RC Rental.cz Havířov - RC Zlín 29:7 (12:0).

Oba týmy využili svých posil z řad hostujících hráčůnastupujících již za kategorii mužů v I.lize, Zlín hráčez Bystrce, Havířov hráče z Ostravy.

Hned po výkopu vyvinul Havířov na naše mužstvo tlak, který všaknáš roj ustál a bylo vidět, že oba roje jsou velmi vyrovnané – nicsi nedarovaly a navzájem se dobře „odskládaly“. Problém nastalz našeho pohledu, když Havířov rozehrál míč do své útočnéřady, která působila zkušeněji a rychleji než ta zlínská.

V 8´ se tato skutečnost projevila poprvé, kdyžz prostoru mezi svou 22m a 10m unikla ostravská tříčtvrtkapřes naše neskládající hráče až do brankoviště pod háčko – is konverzí 7:0. Podobná situace se opakovala ve 27´, kdy posvém mlýnu Havířov opět rozhodil míč na útok a naši útočnícinepřistoupili k soupeři včas a v jedné linii. Míč došelaž na křídlo, které položilo další pětku. Prvnípětatřicetiminutovka tak skončila 12:0.

Brzy po zahájení 2.poločasu nám po mlýnu na naší 22m opět unikákřídlo a zvyšuje vedení Havířova na 17:0.

V roji byla hra stále vyrovnaná, ale nedařilo se námproniknout a málo nebo téměř vůbec jsme nerozehrávali míče doútoku, i když byl několikrát dobře postavený av přečíslení…

Ve 58´ jsme se přece jen dočkali bodů i my, když náš rváčekRadek Holba po sérii trestných kopův blízkosti brankoviště dosáhl svým průnikem pětky.Jirka Skoupý proměnil kop po pětce a snížili jsmetak na ještě slibných 17:7.

Ovšem prakticky hned z výkopu a několika herních fázích siznova naši hráči nedokázali přebrat a odskládat havířovský útok adostáváme čtvrtou pětku.

V závěru utkání pak po našem špatném odkopu z brankovéčáry do rukou soupeře přidává Havířov další pětku a stanovuje takvýsledek na 29:7.

V utkání nic nepomohlo, že síly v roji byly naprostovyrovnané, všechny pětky jsme dostali po akcích útoku, kterýjednoznačně převyšoval ten náš. Propadli jsme především veskládkách, při kterých našim hráčům chyběla větší odvaha…

Ani v následné dodatkové soutěži kopáčů na háčko jsmenebyli vůbec úspěšní a po prohře 6:2 zůstal i bonusový bodv Havířově. Ten vydoloval v tomto utkání tedy 6 bodů (4za výhru, 1 za čtyři položené pětky a 1 za dodatkovou soutěžkopáčů), přičemž Zlín nedosáhl ani na defenzivní bonusový bod zaprohru o 7 a méně bodů. Havířov nás tak přeskočil v tabulceCLJ.

I tak děkuju všem hráčům, kteří přijeli do Havířova za snahu ibojovnost, tentokrát byl Havířov nad naše síly.

Rozhodčí Dalibor Čech.

Body RC Zlín: Holba 5 (P), Skoupý (Dra) 2(KPP).

Sestava RC Zlín:

1 Jalč (Bys), 2 Hubáček, 3 Ullmann (Bys), 4 Minárik, 5Kocháň, 6 Holba, 7 Halada (Bys), 8 Černohorský (Bys), 9 Němec(Bys), 10 Skoupý (Dra), 11 Končák, 12 Navrátil, 13 Pektor, 14Kolařík, 15 Szekely.

Střídali: Klempa, Ušák, Koštial, Bielik (Bys), Ždárek(Dra), Polášek..

Další utkání CPJ:    Vyškov – Sparta 8:24.

Odkaz na výsledkový servis webu Havířova ZDE.

Fotogalerie webu Havířova ZDE.

Další utkání odehrají junioři RC Zlín U19v sobotu 12.11.2011 v 11 hodin na Stadionu mládeže ve Zlíně.Všichni diváci jsou zváni!

Dan Chytil, trenér juniorů RC Zlín

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace