Archiv článků

Kdo nám asi odjede do Francie ???

Jak je již všeobecně známo, Tomáš "Krytinář"Hlaváček má namířeno v půlce září do francouzského týmuRugby Meaux Nord 77, jenž hraje Federale II. Proti tomuto týmuhrával také Martin Pekáček, když ještě válelv dresu konkurenčního Auxerre.

V dresu francouzského týmu z předměstí Paříže se možná objevítaké Richard "Riči" Láník, který měl jižjednou nohou namířeno do Itálie, respektive do San Marina. Tentoevropský ministáteček hledal útočníka, jenže Ríšu zklamala den předodletem jeho spojka v Itálii (pěkná holka).

"To se stává, stálo mě to sice pár tisíc, protože jsemměl již zakoupenou letenku, ale nedá se nic dělat. Teď mě lákázkusit štěstí ve Francii společně s Tomem. Chci hrát venku,myslím si, že předpoklady na to mám. Hlavně jsem už zdravý. Kdybyto náhodou nevyšlo, tak se vrátím do Zlína a povedu poklidnýrodinný život."  dodává tento skromný muž, kterýletos nehrál žádný zápas díky naraženému malíčku.

Velkého stěhování do Francie se měl účastnit takéTomáš "kukačka" Novosád, jenže díkyzávazkům zatím zůstává v ČR. "Bohužel mě neuvolní z prácea nevím jestli chci dělat zahradníka, kterého námslibují." dodal.

Nezbývá než popřát mladým nadšencům hodně štěstí.

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace