Archiv článků

KB Pohár: RC Zlín - Lokomotiva Olomouc 22:12 (13:5)

V sobotu 11.4.2009 se konečně na domácím hřišti představilizlínští ragbisté. Trenér udělal celkem sedm změn v sestavě oprotizápasu v Brně a to se vyplatilo. Kaňkou zápasu je, že zlínskéStruhadlo si vyžádalo celkem 7 zraněných.

Na předzápasové poradě trenér Jan"Marek" Tvrdoň dokonce musel vyškrtnout5 hráčů ze soupisky, jelikož nás bylo moc!

Zápas začal naším náporem, ale z počátečního tlaku jsme vytěžilipouze 3 body z trestného kopu. Soupeř na to odpověděl za chvíli kdyse do našeho pětkoviště prokličkoval po třech po sobě jdoucíchchybách (špatný příjem, špatný mlýn, špatné postavení obrany nazavřené straně). Vázla nám také nesouhra spojek a tak setrenér odhodlal vystřídat mlýnovou spojku. V dalších fázíchzápasu jsme již měli převahu. Pěknou akci jako vystřiženou zučebnice předvedl Vašek Talaš, který po nádhernépřihrávce našeho zadáka sprintem kdy dosáhl rychlostiMach3 pokládá do brankoviště tvarůžkářů. Nakonci poločasu se nám zranil Jarda Stoklásek,který hodně chyběl především při mlýnech.

Druhá půle byla hodně vyrovnaná, Olomouc se snažila o položenípětky, kdy se jim to povedlo po třech našich nesloženích olomouckétříčtvrtky, který pokládá přímo pod naše háčko. Naš kopáčMartin Kotík měl ale 100% úspěšnost trestných kopůa tak nás držel  bodově ve vedení. Postupně jsme prostřídalizraněné a některé hráče v roji, jelikož soupeř se v závěru hodněsnažil. Rozhodčí nám ještě v závěru naservíroval několikmlýnu za sebou. Zápas jsme si ale již pohlídali a tak jsme mohlislavit. 

Kapitán k tomu dodává: Chci poděkovat všemhráčům, i když se třeba nedostali ani na lavičku. Právě silnálavička při takovém množství zranění určitě rozhodlazápas. Jsem rád, že jsme v zápase měli tzv. týmový duch avětší vůli po vítězství, zápas jsem si užíval.

Sestava: 1. Stoklásek J., 2. Hlaváček, 3.Gregůrek, 4. Pekáček, 5. Dvořák, 6. Prokeš, 7. Novosád (c), 8.Juřík, 9. Malina, 10. Žilka, 11. Talaš, 12. Hejmala ml., 13. KotíkT., 14. Stoklásek L., 15. Kotík M.

Střídali: Prokop, Křemének, Zapletal, Kovařík,Dosoudil, Stoklásek M.

Body: 5P Talaš, 4x 3TK Kotík M.,2KPP Kotík M., 3TK Hejmala ml.

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace