Archiv článků

KB Pohár: JIMI RC Vyškov - RC Zlín 47:0 (20:0)

V sobotu jsme ve Vyškově odehráli další utkání KB Poháru.Zápas nám příliš nevyšel, jelikož jsme nebyli schopni uhrát jedinoustandartní situaci (mlýn, aut).

Zápas začal náporem domácích Jimi, kdy modročervenobílí vprvní půli okupovali naši dvaadvacítku. Obrana Zlína byla alepevná, přesto jsme kapitulovali třikrát. I přes veškerou snahu jsmeneuhrály ani jeden mlýn a aut. Z toho se potom moc nedá tvořitžádná hra.

Druhá půle byla podobná té první, i když jsme sporadickynavštívili domácí Vyškov, tak bodově jsme se neprosadili ani ztrestných kopů, které tentokrát náš kopáč směřoval všechny mimobranku.

Co řící závěrem: Vyškov hráljednoduché ragby se spoustou kopů, na nás to ale stačilo. Úplnějsme selhali ve standartních situacích, tlak v mlýnech nebyl žádný,vázla souhra, někdy jsem si připadal že hrajeme pouze s prvnířadou. A auty i pře silný větr, tak to byla tragédie číslo 2. Dálto nemá cenu asi komentovat.

Sestava: 1. Galetka, 2. Hejmala, 3. Dosoudil,4. Borek, 5. Pobjecký, 6. Prokeš, 7. Novosád (c), 8. Juřík, 9.Malina, 10. Kotík T., 11. Zapletal, 12. Hejmala ml., 13. Prokop,14. Stoklásek L., 15. Jančí

Střídali: Kotík M., Vojanec

Lavička: Kovařík, Jasnos, Adámek

cenzor

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace