Archiv článků

Kategorie U12 uzavřela podzim turnajem ve Zlíně

Poslední turnaj roku 2017, se nečekaněkonal u nás doma ve Zlíně. Opět nám přálo slunečné počasí!

Plánovaný turnaj v Mariánských Horách bylna poslední chvíli zrušen a tak Dan Chytil bleskově zorganizovalturnaj náhradní, kterého se zúčastnili „skalní vyznavači rugby“ zkategorie U12. Zúčastnily se týmy Bystrc A, Bystrc B, Dragon Brno aRC Zlín.

Zahráli jsme si každý s každým a také jsmevytvořili dva týmy nováčků, kteří si to rozdali mezi sebou. Nazávěr si Bystrc A zahrála proti Barbarians složených z hráčůDragonu a Zlína. Hrálo se 2 x 10 minut o devíti hráčích. Na domácímturnaji se nás sešlo sedmnáct. Tým doplnili i hráči U10 a zahrálisi všichni.

 

RC Zlín – RC Bystrc B 4 :3

Úvodní zápas se hrál ve vysokém tempu zobou stran a padlo celkem sedm pětek. Do zápasu jsme nasazovalizačínající hráče a zároveň kontrolovali naše vedení vždy o jednu aždvě pětky. Pěkný zápas plný krásných akcí, bojovnosti a chyb,skončil úspěšněji pro domácí.

 

RC Bystrc A – RC Dragon Brno 4 :4

RC Bystrc B – RC Dragon Brno 2 :6

 

RC Zlín – RC Brno Bystrc A 3 :2

Výborný zápas z naší strany, ve kterém senám poprvé v této sezóně podařilo přehrát favorita nového ročníkuU12. V zápasu jsme se ujali vedení a po zbytek utkání se nám dařilodobře bránit a úspěšně útočit. Výborný a obětavý výkon našeho týmubyl korunován výhrou.

 

RC Bystrc A – RC Bystrc B 5 :2

 

RC Zlín – RC Dragon Brno 5 :3

V závěrečném zápasu jsme opět hráli vevelkém stylu. Zdvojováním skládek jsme pokryli dva extra velkédragonské hráče, kteří nám pravidelně dělají potíže, a zároveň jsmedobře útočili. Zápas jsme měli pod kontrolou a také jsme ho dovedlido vítězného konce.

Na závěr jsme hráli dva zápasy v mixovanýchsestavách.

1. zápas nováčků:

Zlín + Dragon vs Bystrc 1 :2

Všichni začínající hráči včetně těchmladších se bez podpory zkušených tahounů pustili s vervou dozápasu zcela samostatně. Byl to pohledný zápas plný soubojů avelkého nasazení. Oba týmy si pořádně zahrály a nikdo se nešetřil.Za svoje výkony hráči sklidili potlesk od přihlížejících hráčů,trenérů a rodičů!

2. zápas mazáků:

Barbarians vs Bystrc A 0 :2

Nastoupili jsme společně s Dragonem protitomu nejlepšímu co Bystrc má. Dragon měl v poli pět hráčů, našečtyři jsme prostřídávali, tak aby si zahrálo co nejvíc mazáků znašich řad. Zápas byl v celku vyrovnaný, jen určitá nesehranostBarbarians dala Bystrci možnost dvakrát skórovat. Hrálo se vevysokém tempu a naplno - všichni byli spokojeni, že si zahrálitento přátelský zápas. Poděkování patří úplně všem hráčům, kteří sezúčastnili a také rodičům, kteří ochotně pomohli s organizacíturnaje!

 

J. Váňa

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace