Archiv článků

Kadeti: Zlín – Vyškov 0:68 (0:33).

K utkání s dalším favoritem Oblastního přeboru Moravykadetů se RC Zlín sešel v počtu 17 hráčů.

Na velmi tvrdém hřišti podali naši hráči sice lepší výkon nežpřed týdnem, nicméně i tak nás soupeř přehrával ve všech činnostecha nedovolil nám vůbec skórovat. Zaostávali jsme v individuálnítechnice, v taktice (kterou nejsou hráči schopni aplikovat nahřišti), ale taky v bojovnosti. Právě bojovnost a týmový duchdokáže někdy zčásti setřít rozdíly ve výkonnosti, ale našim kadetůmse to zatím nedaří. Chuť hrát Zlíňáci mají, ale vždy se jedná oindividuální pokusy proniknout obranou - bez podpory spoluhráčů.Taková sóla stačila šikovným jedincům k vyniknutí v žákovskékategorii, avšak v kadetech je potřeba hrát kolektivně. Nenadarmo hraje ragby 15 hráčů na každé straně!

V utkání Vyškov od počátku využíval všechny naše chyby anekompromisně je „přetavil“ v několik pětek. Jednalo se např.o naše špatné odkopy z obranného pásma do rukou soupeře nebo omnoho našich neprovedených skládek vedoucích k únikům přes nášútok. Zvláště zamrzí ztráty míčů (předhozy při chytání přihrávky)při vlastních útocích nebo ztráty z dobře provedených rucků,kdy „vyčištěný“ balon vyšel na naši stranu, ale tam zůstal našimihráči nepovšimnut…

Několik světlejších okamžiků mělo i naše družstvo, ale pokudzůstane na našem kontě nula, nemůžeme je považovat za úspěch.

Kadeti RC Zlín nastoupili v této sestavě:

1 Mrlík, 2  Hubáček, 3 Trubelík, 4 Lefner, 5 Holba, 6Havlík, 7 Kocháň, 8 Kopečný , 9 Zámečník, 10 Doležel, 11 Ovčář, 12Hašpica, 13 Jakeš, 14 Fila, 15 Stein.

Střídali: Klempa, Pěček

Tuto sobotu začínají podzimní odvety – RC Zlín zajíždí doHavířova. To je rovnocenný soupeř, se kterým se dá rozhodněvyhrát. Předpokladem však je příprava hráčů, takže vyzývám všechnyhráče k účasti na úterním i čtvrtečním tréninku!

 

Daniel Chytil, Jiří Javořík - trenéři kadetů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace