Archiv článků

Kadeti Zlín (Bystrc) – Ostrava Asi 0 : 51

Nezbývá mi nic jiného než popřát Ostravě k pěkné tréninkovéhře celého mužstva podpořené individuálními herními kvalitamijednoho až dvou hráčů. 

Hodnocení našeho mužstva: Bída a zmar mimoposledních 10ti minut kdy se snažil roj tlačit. Tuto snahu ukončilpan rozhodčí vyloučením Petra Sovadiny. Začínám přemýšlet o přínosusvětového poháru pro naše hráče. Útočnou šipku staví přesně podlenejlepších světových mužstev – tzn. stojí v rovině. Asi jimnedochází, že hráči světové špičky rugby umí a toto je postavenív rámci určitý taktických pokynů. Pokud je mužstvo schopné siv útoku nanejvýš naházet míč na křídlo, NESMÍ státv rovině. Bohužel tuto „novinku“ zavádí hráči i při trénovánía mě už unavuje jim to pořád dokola vysvětlovat.

Dále si musí hráči uvědomit že bez trénování se hrát nedá. Pokudmám začíná trénink v 17,30 a hráči se na hřišti sejdouv 17,45 a někteří už „musí“ v 18,30 nutně odejít,zjistíme že trénujeme 2 krát týdně 45 minut v šesti lidech.Toto nestačí ani na vesnickou ligu. Naříkání na osvětlení považujiza výmluvu. Za tohoto osvětlení se Zlíně trénuje už několik desíteklet a trénovala při něm i mužstva která něco v mládežnickýchkategoriích dokázala.

K výkonu pana rozhodčího. Pokud Sovadina udělal to zaco byl vyloučený, trest si zaslouží. Ovšem překvapuje mě, že hráčOstravy byl za opakované údery pěstí a lokty pouzenapomínán.   

Jiří Javořík

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace