Archiv článků

Kadeti U17 ve Zlíně

Dne 2. listopadu absolvovali naši kadeti, hráči v kategoriiU17 turnaj OP v ragby XV, který jsme pořádali u nás ve Zlíně.Vzhledem k tomu, že máme v této kategorii, podobně jakoostatní mužstva, nedostatek hráčů, startujeme ve společném mužstvus hráči Olomouce a Havířova a to pod hlavičkou RC Olomouc.Hráči spolu netrénují a hrají v jednom týmu pouze několikrátdo roka, přes to jsme hráli pohledné ragby a na „domácím“ hřištijsme si neudělali ostudu.

Naše výsledky: 

RC Olomouc – RC JIMI Vyškov24:5 ( 12:5 )

Do tohoto zápasu jsme nastoupili prakticky bez rozcvičení, toale nebránilo tomu, abychom si s chutí zahráli a soupeřepoměrně jednoznačně neporazili. Jediné, co se dalo hráčům vytknout,bylo to, že hráli bez podpory a to jak v otevřené hře, tak vehře ve skrumážích, toto se nám nedařilo celý turnaj.

RC Olomouc – RC Dragon Brno 7:5 ( 0:5)

Toto utkání byla totální holomajzna z obou stran, celýzápas jsme prohrávali a skórovat se nám podařilo až v samémzávěru. Vyhrát si nezasloužilo ani jedno mužstvo, my jsme měli vícštěstí…

RC Olomouc – TJ Sokol Mariánské Hory14:22 ( 7:7 )

V tomto duelu se silným soupeřem se bohužel ukázalanesehranost mužstva. Spojky si nedokázali organizovat hru a soupeřnás trestal po hezkých akcích, většinou do volného, nepokrytéhoprostoru. Přes to si naši hráči dali říct, více spolupracovali apodařilo se nám několik pohledných akcí.

Sestava za RC Zlín:

Filip Otoupal, David Oloupal, David Břešťák, Jan Kozubík,Antonín Lankaš, Karel Němec, Adam Řezníček a Nikolas Prekop

Miroslav VACULA

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace