Archiv článků

Kadeti TJ Sokol M.Hory : RC Zlín 57:0

K odjezdu se dostavilo pouze 12 hráčů. Omluvenky už měnebaví komentovat. Naštěstí nám trenér Ostravy vyšel vstříc anastoupili taky ve12ti.

Už při rozcvičce bylo jasné že hra nebude stát za nic. Hráči seploužili po hřišti bez nějaké snahy o probuzení. Tady je obrovskouchybou kapitána že se nesnažil mužstvo vyhecovat.

V prvním poločase to vypadalo že chtějí hrát a hlavněbránit jen Renda, Ondra, Radek Hašpica a Holbes.Občas Smířa, který ale hlavně nadává spoluhráčům adiskutuje s trenérem. Jakákoliv výtka na jeho adresu je pouze„já nic, to nešlo, on blbě nahrál….“. Hecování bylo slyšetjen od Ondry. V druhé půlce se probudil JardaDoležel.

V plné nahotě se projevila nechuť hráčů trénovat. Mámevelice slušný a konkurence schopný útok. Pokud se k nim náhodoudostane míč  jsou schopni se dostat přes půl hřiště a dostatsoupeře pod tlak. V tomto zápase stejně jako minulý týdenv Havířově to bylo jen jednou za poločas. Situace v rojije katastrofální. Na jaře jsme ani jednou netrénovali mlýny protožese rojníci nedostavili.  Teď jsme díky tomu vyhráli snad každýpátý náš mlýn . V tomto zápase nás přetlačovali v druhépůlce STARŠÍ ŽÁCI.  A když už jsme mlýn měli, zabil míčPepa Kocháň nebo Smířa. Titohráči si pořád myslí že když projdou ve starších žácích projdou iv kadetech. Nějaké natrénované herní varianty a to že rugby jekolektivní sport jim nic neříkají.

Podpora hráče s míčem je pouze symbolická a spočíváv tom že hráči křičí ať hráč s míčem běží. Až směšná bylasituace kdy se Radek Holba jako jediný vracel pro míč po soupeřovupřekopu, všichni hráči stáli, dívali se na něho a křičeli: „ Radkuběž“. Zajímalo by mě na co v tu chvíli myslela křídla kterátam měla být.  

Sestava:

Jakeš, Hubáček, Mrlík, Holba, Trubelík, Havlík, Kocháň, Hašpica,Smiřický, Klempa, Javořík, Doležel

Jiří Javořík

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace