Archiv článků

Kadeti RC Zlín získali bronz

Na Mistrovství ČR v ragby 7s kategorie U16 hraném ve Zlíněskončili domácí na krásném třetím místě!

Naši kluci hráli, jako v celé patnáctkové sezóně, ve společnémtýmu s Dragonem Brno.

Turnaje se nakonec zúčastnilo šest týmů: Říčany, Tatra Smíchov,Zlín, Petrovice, Brno Bystrc a Havířov (Olomouc se omluvila).

RC Zlín hráli ve skupině A spolu s Bystrcí a Říčany.

RC Bystrc - RC Zlín 17:24. Pětky 3:4. Vevyrovnaném utkání naši dokázali položit o jednu pětku víc.

RC Zlín - RC Mountfield Říčany 10:19. Pětky2:3. S pozdějším vítězem odehráli zlínští hráči nejvyrovnanějšíduel ze všech týmů.

V semifinále čekal na RC Zlín první tým ze skupiny B - TatraSmíchov.

RC Tatra Smíchov - RC Zlín 10:7. Pětky 2:1. Okonečném výsledku a vítězi rozhodla až poslední akce utkání. Tatravedla 5:0 v poločase, ale cca 2 minuty před koncem Zlín vyrovnal akopem po pětce se ujal vedení 5:7. V nahlášené poslední akci utkáníměli zlínští mlýn, který však prohráli a po několika přihrávkách nakřídlo a zpět dokázala Tatra položit pětku.

V utkání o 3.místo se kluci otřepali ze smolné semifinálovéprohry a těsným výsledkem porazili Petrovice.

RK Petrovice - RC Zlín 0:5. Pětky 0:1. Jedinápětka rozhodla o bronzových medailích pro domácí.