Archiv článků

Kadeti: RC Zlín - RC Havířov 0:3 (0:3)

Tímto volejbalovým výsledkem skončilo utkání kadetů, které sehrálo dnes dopoledne ve Zlíně.

Utkání plné nepřesností sehrály týmy Zlína a Havířovav kategorii kadetů na Stadionu mládeže.

Dá se říci, že zlínští kadeti si prohráli zápas sami díkynevyužití několika slibných šancí před brankovištěm Havířova.

Na začátku prvního poločasu nás však soupeř zatlačil na našipůlku a po našich přestupcích proti pravidlům měl k dispoziciněkolik trestných kopů. Jejich kopáč se však trefil jen jednou ve20´ utkání – 0:3.

Asi nikdo netušil, že tímto kopem nakonec stanovil konečnývýsledek.

I když se z úvodního tlaku Zlín vymanil a převzaliniciativu, nedokázal položit pětku, i když k ní bylominimálně dvakrát velmi blízko. Ještě v prvním poločase pomlýnu 5m před brankovištěm vzal míč vazač Radek Holba a doběhl aždo brankoviště se dvěma soupeři „na zádech“, kde mu však při pádumíč vypadl. Tuto situaci ani přesně neviděl rozhodčí Daniel, kterýse zeptal na kontrolu míče samotného aktéra Holby. Radek sportovněpřiznal vypadnutí míče, což je určitě fair play.

Podruhé unikl téměř do brankoviště kapitán Jarda Doležel, alejeho snahu zmařil také vypadnutý míč při poslední skládce snad půlmetru před čárou.

Nutno však říct, že i Havířov měl své šance, které však klucieliminovali dobrou obranou. Hlavně kolem mlýnů soupeře pohlídalihavířovskou třetí řadu oba naši rváčci – Adam Kopečný a PetrStein.

Pěkný výkon podali v roji i oba Pepové – Kocháň aHubáček.

Ostatní hráči také hráli bojovně, ale stále je na čem pracovat,aby každý svou úlohu na přiděleném postu zvládl ještě lépe. A tohose samozřejmě dosáhne jen plnou účastí na trénincích!

V sestavě mimo zraněných bohužel bez omluvy trenérům chyběli René Havlík, a tak mužstvo RC Zlín nastoupilo v tétosestavě:

1 Hubáček, 2  Mrlík, 3 Kocháň, 4 Krčmář, 5 Trubelík, 6Kopečný, 7 Stein, 8 Holba, 9 Zámečník, 10 Doležel, 11 Lefner, 12Hašpica, 13 Jakeš, 14 Ovčář, 15 Fila.

Střídal: Klempa

Tento víkend nás čeká zájezd do Polska, kde v sobotuv Sosnowci proběhne turnaj kadetů v sedmičkovém ragby.Tato varianta ragby je v poslední době v rozmachu ausiluje dokonce o zařazení do olympijského programu. Naši kluci sesedmičkami nemají prakticky žádnou zkušenost, ale snad to bude proně pěkné zpestření.

Daniel Chytil, Jiří Javořík - trenéři kadetů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace