Kadeti: RC Zlín – TJ Sokol Mariánské Hory 0:50 (0:17).

Po přijatelném poločasovém stavu nakonec kadeti vysokoprohráli.

Ani k domácímu utkání se bohužel naši hráči nesešliv dostatečném počtu – přišlo jen 13 hráčů! Teprve telefonátytrenérů (!) přiměly některé hochy k příchodu na hřiště, a takjsme až v průběhu zápasu doplnili stav na základní počet 15hráčů! Ovšem i tak někteří hráči nedorazili bez omluvy – jejichpřístup je zarážející a měli by si uvědomit, že to je podraz nacelý tým…

V samotném utkání jsme sice brzy dostali dvě pětky, prvníuž ve 3´ protlačeným maulem po autu 10m před brankovištěm a druhouv 6´ sólovým únikem z půlky hřiště přes 5-6 našichneskládajících hráčů, ale pak jsme hru trochu zlepšili a uhlídalisoupeře před dalším skórováním. I když měla Ostrava stále převahu,naši kadeti podnikli také několik útoků. Bohužel se většinou samivytlačovali do strany místo kolmých rychlých průnikůs podporou spoluhráčů. A tak jsme v 19.minutě dostalisoupeřovým organizovanějším rojem třetí pětku. Ve zbylých asi 10minutách jsme se už ubránili, ale ani neskórovali, takže 1.poločasskončil přijatelných 0:17.

O přestávce připomněli trenéři hráčům, že nejúčinnější skládkyjsou za nohy, což ve 2.poločase někteří hráči také aplikovali i nanejvětší ostravské rojníky a zjistili, že to funguje! Zlíňáci se ototéž snažili i v útoku, ale přesto nám soupeřovi rychlí adůrazní útočníci pokládají další dvě pětky.

Závěr utkání nám pak už „uniká“, soupeř pokládá v posledníčtvrthodince další tři pětky (třetí řadou po mlýnu na 5m, po levéstraně po křídle a nakonec středem, kdy už vůbec neskládáme) azarovnává skóre na padesátku.

Za první poločas kluci zaslouží pochvalu za snahu a bojovnost,v druhém poločase se však projevila nedostatečná hráčskázákladna a bídná tréninková morálka, následkem níž je i špatnáfyzička.