Archiv článků

Kadeti: RC Zlín – TJ Sokol Mariánské Hory 0:38 (0:12).

Kadeti RC Zlín podali bojovný výkon, ale v utkánís favoritem z Ostravy nebodovali.

Obě mužstva nastoupila pouze s 15 hráči bez náhradníků.

Ostrava měla po celé utkání více ze hry, ale zlínští hráčitentokrát nechtěli dát soupeři nic zadarmo. V obraně napadalisoupeře hned, jakmile se jeho hráči dostali k míči a přinutilitím ostravské k technickým chybám – předhozům.

První body utkání padly až v 17´ přečíslením našeho útokupo skrumáži - 0:5. Naši hráči také několikrátnebezpečně útočili s podporou zadáka a křídel, vždy tomu všakchyběla ještě finální přihrávka, když už byl náš útočící hráčskládaný. Dobré načasování přihrávek (timing) naopak předváděl nášsoupeř, když jeho hráči přihrávali, pokud to šlo, prakticky ažv obraně, tedy při skládce za zády skládajícího. Pakliže jev takovém případě k dispozici nabíhající podpora, získáútočící tým spoustu metrů a útočná akce neztrácí plynulost!

Další pětka Ostravy padla až pět minut před koncem 1.poločasu,kdy soupeř uplatnil větší důraz vlastně až na čáře brankoviště. Asitři skrumáže naši kadeti odvrátili, ale nakonec hráč Mar.Hor dobrankoviště míč položil – s kopem po pětce0:12. Tak skončil i poločas.

Tento vcelku nadějný stav se bohužel měnil v náš neprospěchhned ve 3´ druhého poločasu, to nás Ostrava po autu opět přečíslilaútokem přes celou šířku hřiště – 0:19.

V 10´ se skóre přepisovalo znova rozehráním na útok pomlýnu 5m před naším brankovištěm – 0:24.

Přesto naši borci bojovali dál a stále se pokoušeli položitalespoň jednu pětku. Nadějné byly průniky Doležela,Havlíka i Hašpici v útoku, aleOstrava bránila bezchybně.

V 21´ a 23´ jsme dostali dvě slepené pětky -> při prvníz nich nás soupeř „roztáhl“ útokem tam i zpět přes celou šířkuhřiště a hned ze špatného výkopu z půle do ruk hráčů Ostravynásledoval protiútok a druhá rychlá pětka – rázem to bylo0:38.

Do konce už se stav nezměnil a je škoda, že svůj sympatickývýkon kadeti RC Zlín nedotáhli alespoň k jedné pětce,v sobotu na to měli. Trenéry Javoříka a Chytila předvedená hravcelku potěšila, a to i přes prohru s nulou. Na podzimv Ostravě totiž Mar.Hory deklasovaly naše kadety 112:0, veZlíně pak 50:0.

Sestava RC Zlín:

1 Mrlík, 2 Hubáček, 3 Trubelík, 4 Lefner, 5 Jakeš, 6 Kopečný, 7Kocháň, 8 Holba, 9 Adamec, 10 Smiřický, 11 Skovajsa, 12 Havlík, 13Klempa, 14 Hašpica, 15 Doležel.

A POZOR!

V sobotu 24.4.2010 v 11hod. hrají kadeti ZASE ve Zlíně.Stavební práce zatím nepostoupily až k travnaté ploše, takžejsme operativně vyměnili pořadatelství soutěžního utkání kadetůOblastního přeboru Moravy s Vyškovem. Takže na Stadionu mládežeodehrají kadeti utkání RC Zlín – RC JIMIVyškov.

 

Daniel Chytil, Jiří Javořík - trenéři kadetů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace