Archiv článků

Kadeti: RC Zlín – RC JIMI Vyškov 0:64 (0:36).

Kadeti RC Zlín hráli proti lídrovi tabulky jen ve 13 lidech.

Spousta omluv (nemoci, zranění či příprava na přijímací zkoušky)způsobila, že jsme nemohli nastoupit ani v plném počtu 15hráčů. Někteří hráči byli ještě k tomu nachlazení, takže jsmedohrávali ve dvanácti. Naopak Vyškov byl v plné síle apotřeboval si vyzkoušet některé herní situace s ohledem nazávěrečný turnaj přeboru ČR.

I pro naše hráče to však byla dobrá průprava obrany a musímeocenit, že utkání nezabalili a snažili se hrát až do konce. Toocenil i trenér hostí Pepa Jordánek a našim klukům za topoděkoval.

Dost pětek jsme dostali přes útok, když jsme neuhlídalinabíhající hráče třetí řady připravené za svým útokem již přistandardních situacích. V této kategorii musí být totiž počethráčů v mlýnech vyrovnaný. Výhodu hráčů soupeře v polivyužíval Vyškov i při protlačovaných skrumážích, které jsme takéněkolikrát neudrželi před brankovištěm.

Samozřejmě se naši hráči dopustili i nevynucených chyb, jakošpatné skládky jednotlivců nebo průnik soupeře hned po našemšpatném výkopu z půlky.

Opět jsme však nedokázali položit pětku, což trenéry a snad ihráče mrzí nejvíc. Nadějné akce byly, ale pokaždé jim chybělavčasná nabíhající podpora či lepší načasování finálnípřihrávky.

I přes prohru zahráli někteří hráči skvěle, tentokrát musímevyzdvihnout výkon Reného Havlíka, Radka Holby čiJardy Doležela. Ale dík patří všemhráčům RC Zlín.

Sestava RC Zlín:

1 Mrlík, 2 Hubáček, 3 Kocháň, 4 Lefner, 5 Jakeš, 8 Holba, 9Adamec, 10 Smiřický, 11 Kolek, 12 Havlík, 13 Klempa, 14 Hašpica, 15Doležel.

 

Nyní si hráči při čtrnáctidenní pauze snad poléčísvé šrámy a připraví se na utkání s vyrovnaným soupeřemz Havířova. Zápas se hraje v Havířově8.5.2010.

Přestávku si však nevyberou čtyři naši reprezentanti, kteří sezúčastní kontrolního srazu U15 a U16 v Praze: Holba,Havlík, Smiřický a Kocháň.

 

Daniel Chytil, Jiří Javořík - trenéři kadetů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace