Archiv článků

Kadeti: RC JIMI Vyškov - RC Zlín 85:0 (45:0)

Kadeti RC Zlín odcestovali do Vyškova jen se 13 hráči. Není tonic nového, z družstva kadetů zůstalo na jaře jen torzo.

To se muselo zákonitě projevit i na výsledku proti prvnímumužstvu tabulky. A to i přes to, že trenéři Vyškova přistoupili nato, hrát od začátku simulované nesoutěžní mlýny.

Od samého začátku jsme na soupeře nestačili, o čemž svědčí 13obdržených pětek.

Nejčastější chyby kadetů RC Zlín byly: pozdní napadání soupeřes míčem, z toho plynoucí špatné skládky, nepromyšlenéodkopy z vlastní 22m –> pod tlakem soupeře se nezvládlinaši hráči zorientovat a odkopávali míče na střed hřiště do rukounabíhajících Vyškováků. Dále to byly naše výkopy z půlky či22m, kdy míče od útokové spojky byly nízké a příliš dlouhé pro naševybíhající rojníky, ale naopak nedostatečně dlouhé, aby dopadly ažza soupeřovy hráče. Při několika správně kopnutých výkopech(vyšších a kratších) bylo hned vidět, že měl Vyškov větší problémse zpracováním a rozehráním míče.

V ojedinělých ofenzivních akcích si zase naši útočnícipřihrávali míč přes všechny ruce a nevyužili přehození aninaběhnutí z druhé vlny. Toto sice trénujeme, ale bohuželv nedostatečném počtu hráčů proti nikomu! V utkání jsoupak hráči „překvapení“, že proti sobě mají obranu a nedokážou sesoustředit na útočnou akci a na soupeře zároveň. Projevuje se taknaplno nejen malá základna kadetů, ale i absence týmů starších žákůa juniorů. Tedy kategorií, které by si s kadety navzájemdělali na tréninku sparingpartnery.

Nezbývá než poděkovat těm hráčům RC Zlín, kteří nezabalili konecsezóny, sešli se aspoň v počtu umožňujícím nastoupit do zápasua tak žádné naše utkání neskončilo kontumačně.

Sestava RC Zlín:

1 Mrlík, 2 Hubáček, 3 Kocháň, 4 Trubelík, 5 Holba, 8 Havlík, 9Adamec, 10 Hašpica, 11 Kolek, 12 Smiřický, 13 Klempa, 14 Javořík,15 Doležel.

 

V oblastním přeboru Moravy kadetů zbývá dohrát odloženéutkání Mar.Hory – Havířov, které rozhodne o třetím postupujícím naII.celostátní turnaj do Ostravy. Naši kadeti jsou teoreticky ještěve hře o postup, ale to by Mar.Hory musely nad Havířovem vyhrátvíce jak stobodovým rozdílem…

Nicméně ani tak pro nás sezóna ještě nekončí – ve dnech11.-12.6.2010 čeká hochy zájezd do Vídně aOstřihomi ke dvěma přátelským utkáním s tamnímikluby.

 

Daniel Chytil, Jiří Javořík - trenéři kadetů

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace