Archiv článků

Kadeti Mar.Hory - Zlín 112:0 (60:0).

Kadeti RC Zlín v sobotu odjeli do Ostravy ve značněoslabené a improvizované sestavě čítající jen 14 hráčů. Po mnohaomluvách se nakonec sešlo 10 kadetů, které doplnili 4 starší žáci.Projevila se tak znova malá hráčská základna kadetů (a nejen jich –pro malý počet starších žáků jsme je odhlásili z nedělníhoturnaje).

Jak je vidět z výsledku, v utkání jsme nekladli vůbecžádný odpor a soupeř si s chutí „zatrénoval“.

Největší problém nám dělala obranná činnost, kdy jsme téměřnevybíhali proti soupeři, ale čekali na něj ve stoje.

Většina pětek soupeře šla přes náš útok, kdy naši klucineodskládali rychlé a urostlé hráče Ostravy. Snad pět pětek bylopřímo z našeho výkopu ze středu, který soupeř zpracoval a pojedné dvou přihrávkách proběhl naší obranou.

Naše ojedinělé útoky bohužel byly spíše sólovou akcí jedinců bezpodpory spoluhráčů, což nemohlo vést k úspěchu. Bohuželpostavení a pohyb po hřišti nemají hoši vůbec zažitý a vlastně hovůbec neumí. Takže tisíckrát omílaná věta, že bez tréninkuse nikdo hrát nenaučí, stále platí a kluci by se nad svoutréninkovou morálkou měli zamyslet.

Kadeti RC Zlín nastoupili v této sestavě:

1 Jakeš, 2  Mrlík, 3 Trubelík, 4 Lefner, 5 Ovčář, 6 Holba,7 Stein, 9 Adamec, 10 Doležel, 11 Chmelík, 12 Havlík, 13 Pěček, 14Zámečník, 15 Fila.

Naštěstí se v průběhu utkání nikdo nezranil.

Tento víkend nás čeká na domácím hřišti další z favoritůVyškov. Doufejme tedy, že se kadeti z vysoké porážky otřepou adají se před sobotou dohromady.

Daniel Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace