Archiv článků

Junioři zahájili jarní část debaklem

V neděli 15.4.2012 se rozběhla i Celostátní ligajuniorů U19. RC Zlín na Spartě vysoko prohrál.

K tomuto utkání jsme přijeli vlakem v docela rozumnémpočtu 18 hráčů (15 ze Zlína, 2 z Dragonu a 1 z Bystrce).Na zkušeného a suverénního soupeře ze Sparty, který má ve svýchřadách cca 9 reprezentantů z letošního a 3 z loňského MEU18, jsme však vůbec nestačili a utrpěli drtivou porážku.

RC Sparta - RC Zlín 94:0 (61:0).

Po tomto utkání prakticky není co hodnotit, náš hráčský kádr avýkon prostě na soupeře nestačil. Ač jsem apeloval na včasnýpřístup obrany k soupeři s míčem a skládání (nebo alespoňzbrždění) hned v zárodku akce, minulo se toto účinkem, resp.na to bohužel nemáme kvalitu. V utkání jsme obdrželi celkem 14pětek. No a opět je na místě tisíckrát omílaná, ale pravdivá fráze– bez tréninku se prostě hráči a tým nicnenaučí a v ničemnezlepší!

Může se zdát potěšitelné, když se dostaví k zápasuodpovídající počet hráčů, ale pokud tito nejsou pravidelně natréninku, k ničemu to nevede…

V následné zkrácené dodatkové soutěži kopáčů jsme prohráli2:1.

Rozhodčí Jiří Livers.

Sestava RC Zlín:

1 Jalč (Bys), 2 Hubáček, 3 Trubelík, 4 Smiřický, 5Minárik, 6 Kocháň, 7 Zemanovič, 8 Holba, 9 Adamec, 10 Skoupý (Dra),11 Končák, 12 Lizanec, 13 Pektor, 14 Szekely, 15 Navrátil.

Střídali: Klempa, Ždárek (Dra), Kolařík.

Další utkání CPJ:    Říčany - Havířov 45:3.

Všechny dosavadní výsledky a tabulka CLJ - viz web Havířovazde.

Příští týden mají junioři RC Zlín volno a v neděli29.4.2012 ve 13h přivítají na své půdě RC Rental.cz Havířov, což byměl být vyrovnaný soupeř v souboji o 4.místo v tabulcezajišťující postup do play-off.

Takže nezbývá než rychle na předchozí utkání zapomenout apřipravit se na Havířov!

Dan Chytil, trenér juniorů RC Zlín

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace