Archiv článků

Junioři ve Vyškově dohrávali v jedenácti

Zvažovali jsme, zda k tomuto utkání pro nedostatekhráčů vůbec máme odcestovat nebo jej zrovna zkontumovat. Nakonecjsme dobrovolně zvolili sportovní „popravu“.

Již v týdnu bylo jasné, že na silnou sestavuz minulého víkendu můžeme zapomenout – jak junioři Bystrce,tak i někteří junioři Zlína posílili své týmy mužů. Do Vyškova takodcestovalo skutečně jen torzo družstva, všehovšudy 13 hráčů (8 zeZlína, 3 z Bystrce a 2 z Dragonu). Navíc dvaz těchto hráčů hlásili již před utkáním svá zranění, takžebylo otázkou času, jak dlouho na hřišti vydrží.

RC JIMI Vyškov - RC Zlín 90:6 (42:0).

Již po patnácti vteřinách hry jsme dostali první pětku! VýkopHonzy Navrátila na útokové spojce byl velmi špatný- doprostřed hřiště, kde ho chytl soupeř a bez jediné skládkyprošel pod háčko… Asi ve 3´ „hasil“ útok domácích na křídleskládkou David Kolařík, soupeře zastavil, ale tenmu spadl na bolavý kotník a David byl zralý na odstoupení ze hry.Ještě se sebezapřením dohrál poločas, ale byl praktickynepoužitelný. Za chvíli se ozvalo zranění i JirkoviSkoupému, který se po obstřiku ještě do hry vrátil, ale ve30´ odstoupil definitivně.

Do druhého poločasu tak nastoupilo na straně Zlína jen jedenácthráčů, tedy minimální pravidly povolený počet…

Skóre pochopitelně narůstalo, Vyškov nás jednoduše přečísloval ataké snadno využíval chyb našich méně zkušených hráčů. Teprvev 64´ za stavu 83:0 jsme se zásluhou HonzySmiřického z trestného kopu dočkali bodů i my. ASmířa proměnil i další TK v poslední 70´utkání. Díky tomu, že se už nikdo další z našich nezranil,dohrálo se utkání až do konce. V zápase jsme obdrželi 14pětek. Dodatkovou soutěž kopáčů vyhrál Vyškov 5:3.

Rozhodčí Vladimír Kohout.

Body RC Zlín: Smiřický 6 (2xTK).

Sestava RC Zlín:

1 Jalč (Bys), 2 Hubáček, 3 Polášek, 4 Smiřický, 5Trubelík, 8 Elzner (Bys), 9 Adamec, 10 Navrátil, 11 Bielik (Bys),12 Pektor, 13 Ždárek (Dra), 14 Kolařík, 15 Skoupý (Dra).

Další utkání CPJ:    Říčany – Sparta 17:13.

Výsledky a tabulka CLJ - viz web Havířova zde.

Poslední utkání juniorů  RC Zlín U19 – RCŘíčany U19 se odehraje v neděli 13.5.2012 ve 14 hodinna hřišti Bystrce, kde bychom měli být již v plném počtu.

Dan Chytil, trenér juniorů RC Zlín

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace