Archiv článků

Junioři odehráli své domácí utkání v Bystrci

Tým juniorů RC Zlín tvoří v této sezóně společenství 3klubů Zlín / Bystrc / Dragon. Proto jsme se rozhodli sehrát domácíutkání 6. kola Celostátní ligy juniorů se Spartou Praha na hřištiRC Bystrc.

K tomuto utkání s lídrem juniorské ligy bylopřipraveno 21 hráčů (10 ze Zlína, 8 z Bystrce a 3z Dragonu), ale už v průběhu rozcvičení si obnovilzranění kotníku David Kolařík.

RC Zlín - RC Sparta Praha 7:50 (0:21).

Nedělní soupeř nám ukázal, jak je důležitá sehranost hráčů, titokluci spolu hrají prakticky od žáků. Při utkání o sobě věděli,působili kompaktně a své akce prováděli v rychlosti, na kterounaši hráči mnohdy nestačili. Náš tým byl i přes četná zraněníslušně poskládaný, ale sehranost nám prostě chyběla.

První poločas byl z naší strany ještě docela obstojný, alei tak nám v něm Sparta položila tři pětky potvrzené všemikonverzemi – poločas 0:21.

Během 16 minut 2.poločasu jsme dostali další 3 pětky převážněútokem, který jsme nedokázali pokrýt po stranách. Teprve ve 23´ seprosadili i naši kluci zásluhou kapitána Tomáše Černohorského,který tak jako v minulém zápase pronikl do brankoviště porozehrání TK 5m před čárou. Jirka Skoupý proměnil i kop po pětce.To jsme však jen snižovali na 7:40. Ve zbývajícím čase pak Spartapřidala ještě 1 dropgól a 1 pětku s konverzí – konečný stavtedy 7:50.

Škoda, že jsme prohráli i zkrácenou dodatkovou soutěž kopáčů1:2.

Našim borcům se nedala upřít bojovnost, ale na už zmíněnousehranost a kvalitu soupeře jen bojovnost nestačí.

Rozhodčí Miroslav Šustek.

Body RC Zlín: Černohorský (Bys) 5(P), Skoupý (Dra)2(KPP).

Sestava RC Zlín:

1 Jalč (Bys), 2 Hubáček, 3 Trubelík, 4 Minárik, 5Smiřický, 6 Kocháň, 7 Movsisyan, 8 Černohorský (Bys), 9 Němec(Bys), 10 Skoupý (Dra), 11 Ušák, 12 Burian (Dra), 13 Halada (Bys),14 Elzner (Bys), 15 Končák.

Střídali: Ždárek (Dra), Svitavský (Bys), Adamec, Bielik(Bys), Klempa.

Další utkání CPJ:    Havířov – Říčany bylo odloženo na17.11.

Všechny výsledky a tabulka CLJ - viz web Havířova zde.

Tento víkend mají junioři volno, k dalšímu utkání zajíždí napůdu výkonnostně vyrovnaného Havířova. Věřme, že se do té dobyvrátí do kádru zranění hráči a v Havířově potvrdíme svoudomácí výhru proti tomuto soupeři. Utkání RC Rental.czHavířov U19 – RC Zlín U19  je na programuv neděli 6.11.2011.

Dan Chytil, trenér juniorů RC Zlín

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace