Archiv článků

Junioři hráli v Maďarsku

V sobotu 10.11. hráli poslední zápas podzimu junioři s maďarskýmExiles.

Na fotbalovém hřišti u Dunaje, na které jsme mohli připlout lodíz Kudlovské přehrady jsme hráli tzv. desítky. Jelikož jsme přijelipozději a bylo důležíte začít hned, tak jsme nebyli moc připravenia koncentrováni.

Zápas začal našim náporem a naši hráči si mysleli, že to půjdehladce. Ovšem slabšího soupeře držel při životě rozhodčí svýminepřesnými výroky, někdy to byli opravdovéperly. K tomu jsme začali vytvářet vlastní chyby apředhozy, z kterých byl automaticky nařízován trestný kop a takjsme se velmi složitě dostávali na soupeřovu půlku. Exiles bodovalivětšinou v křídelních prostorech celkem 3x. Za nás se obranouprokousal do pětkoviště jen Petr Haluza.David Malina z velkého úhlu následnou konverzíprokopl. Zápas skonči vítězstvím domácích Exiles 15 :7.

Nám to tentokrát moc padalo, někteří hráči si vybrali isvůj špatný den - David, Bořek a Standa. Většinapodala svůj standart, ale tentokrát to bylo málo -Radek, Křemen, Luboš a Juraj. Vyšší srovnání snesejen Kulda - překvapení podzimu,Banán - vysoký standart celý podzim aOndra - byl ale osamocen a vždy chycen.Maťo a Dušan - chtějí hodně útočit, zatím neumídobře bránit. Tentokrát kvůli zranění s námi necestovaliKuba Skopalík a Mira CasanovaJančí, kteří nám v zápase hodně chyběli.

Pro kluky to byl prakticky poslední zápas podzimu, za kterýděkuji. Zpáteční cesta byla veselá, ukončení proběhlo na benzinkáchv Maďarsku a ve vlaku do Zlína. Další společenskou akcí je večírekmužů na který by jste měli všichni přijít. Tam také probereme plányna jaro a vyhlásím nejlepšího hráče podzimu, který dostane mikinuAdidas.

Komentář ze zápasu mužů Slovanu Bratislavanajdete ZDE!!!

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace