Archiv článků

Junioři hráli s týmem Říčan

Junioři odehráli v neděli 9.10.2011 ve Zlíně další koloCelostátní ligy juniorů s týmem RC Mountfield Říčany.

Náš tým byl složený z 21 hráčů (10 ze Zlína, 7 z Bystrce a4 z Dragonu). Nutno zmínit, že tentokrát mohli opět nastoupit3 hráči Bystrce hrající pravidelně I.ligu a 1 hráč z extraligovélavičky Dragonu. Posily to byly výrazné. Našeho soupeře naopakposílili hráči Petrovic, které se odhlásily z rozehranésoutěže, a tak hostují v Říčanech.

RC Zlín - RC Mountfield Říčany 13:50 (8:17).

Utkání bylo vyrovnané hlavně v prvním poločase, druhýpoločas a hlavně závěr utkání byl již v režii soupeře.

Od začátku bylo patrné, jaký pozitivní přínos vnesli do týmuhráči startující v mužské kategorii. V roji skutečněvynikali svým důrazem Černohorský a Halada a kolem roje dobřeorganizoval hru Němec na mlýnové spojce. Ostatní naši hráči se jimsnažili dobře sekundovat, takže první čtvrthodina byla docelapohledná a rozhodně vyrovnaná. První pětku položili zkušenějšíŘíčany ve 14´ útokem po rucku, když naši hráči neudrželi obrannoulinii. Pak se projevila nesehranost našeho týmu, když jsme prohrálisvůj aut 5m před naším brankovištěm a po několika vzniklých fázíchsoupeř opět položil – 0:10.

Ve 24´ jsme z trestného kopu snížili kopem Skoupého na 3:10a hned za 2 minuty po dalším TK pronikl do brankoviště Černohorský– 8:10. V 35´ nahlásil rozhodčí poslední akci poločasu – zesvého mlýna rozehráli říčanští hráči na útok. Při přihrávce jim míčvypadl dopředu, ale rozhodčí tento okamžik přes další hráče neviděla bohužel z toho nakonec byla pětka s prokopem háčka –8:17.

Po změně stran jsme hned ve 3´ nezastavili protlačovaný maulŘíčan a dostali další pětku. V 7´ jsme rychle rozehráli TK,opět Černohorský „potáhl“ 20m a z následného rucku položilpětku Burian – 13:24. Pak už se však projevila sehranost azkušenost soupeře a také polevující obrana našich hráčů, když jsmenedokázali udržet průniky důrazných a rychlých hráčů Říčan. Dokonce utkání jsme obdrželi ještě 4 pětky a už nic saminepoložili.

V následné, kvůli dešti zkrácené, dodatkové soutěži kopáčůjsme prohráli 1:2.

Celkový výkon našich hráčů v tomto utkání byl navzdoryvýsledku slušný. Chyběli nám zranění Holba, Kocháň, nemocný Szekelya z jiných důvodů i další hráči včetně našich trnavskýchposil. Znova však chci zmínit hru Brňáků, ze kterých by si ostatníměli vzít příklad v důrazu, rychlosti a organizovanosti. Nic ztoho však nepřichází SAMO, podle mých informací tito hráči trénují3 – 4 týdně!!! To výrazně kontrastuje s některými našimihráči, trénujícími jen 1x týdně a někdy i VŮBEC!

Rozhodčí Miroslav Šustek.

Body RC Zlín: Černohorský (Bys) a Burian (Dra) po 5 (P),Skoupý (Dra) 3 (TK).

Sestava RC Zlín:

1 Jalč (Bys), 2 Hubáček, 3 Černohorský (Bys), 4Smiřický, 5 Elzner (Bys), 6 Doležel, 7 Havlík, 8 Halada (Bys), 9Němec (Bys), 10 Skoupý (Dra), 11 Končák, 12 Burian (Dra), 13 Jakeš,14 Kolařík, 15 Navrátil.

Střídali: Streigel (Bys), Klempa, Ždárek (Dra), Pektor,Bielik (Bys), Veverka (Dra).

Další utkání CPJ:    Havířov – Vyškov 0:32.

Všechny výsledky a tabulka CLJ - viz web Havířova zde.

Fotogalerie B.Šťasty ze zápasu zde.

Tento víkend mají junioři volno, další utkání RCZlín U19 – RC Sparta Praha U19 je na programuv neděli 23.10.2011. Vzhledem k tomu, že náš tým jesložený ze Zlíňáků i Brňáků, uvažujeme o sehrání tohoto utkánív Bystrci.

Dan Chytil, trenér juniorů RC Zlín

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace