Archiv článků

JIMI Vyškov - RC Zlín 67:0 (38:0)

Včera v chladném počasí jsme hráli ve Vyškově. Výsledek vzhledemk předvedené hře je pro nás bohužel až příliš krutý.

Zápas začal naším tlakem z výkopu, kdy se OtíčekHejmala proháčkoval až metr před brankoviště Vyškova, alebohužel bez podpory (neměl komu přihrát)! Vyškov se ubránil a již v5´ položil po naši chybě v útoku. Za dalších 5 minut přidal dalšíbody po naší chybě v autu (špatná souhra vhazujícího a skokana),kdy míč proletěl až k vazači Vyškova Hudákovi,který udělal důležité metry k brankovišti, kde přihrál nabíhajícímuspoluhráči. Další pětku jsme dostali díky přečíslení na zavřenéstraně a asi ve 30´poté, kdy hrajeme několik fází rojem kolemrucků, ale bohužel dochází k další naší chybě, kdy OtíčekHejmala vyhazuje míč do prostoru, kde nikdo ze spoluhráčůnestojí a z vyškovské "22" nám uniká dalšírychlonohý vyškovský útočník. Do poločasu přibyli ještě dva rychléataky do našeho pětkoviště, vždy po našich chybách.

Druhá půle byla podobná té první. Hrálo se mezi dvaadvacítkami,ale když něktrerý náš hráč udělal chybu, tak byla bleskurychlepotrestána. Nejpěknější položení zápasu bohužel na náš účetpadlo z trestného kopu, kdy útoková spojka VyškovaSnídal v naší "22" velmi chytřepřekopl celou šíři hřiště z jedné strany na druhou, kde vbrankovišti se míče zmocnil rychlejší vyškovský hráč a hnedpoložil. To už jsme hráli ve 14 bez kapitána TomášeNovosáda, který dostal žlutou kartu. Závěr si domácívýbornou obranou již pohlidali a nás k ničemu už nepustili.

Vyškov se opíral o zkušené trio na klíčových postechHudák, Orel, Snídal, kteří určují styl celého týmu. Myslím si, žeherně byl zápas vyrovnaný až na některé naše kiksy. Chtěli jsmehrát otevřené ragby především rukama, což se nám bodově vymstilo.Vyškov využil naše chyby ze 100%. Překvapilo mě hlavně jak moc majímladé mužstvo. Nám ale pořád chybí dirigent hry v podoběTomáše Kotíka, který je dlouhodobě zraněn. Takového hráče bohuželzatím asi nemáme. Rozhodčím byl pochválen především výkonveterána Oty Hejmaly.

Sestava: 1. Krajčovič, 2. Galetka, 3. Venglář,4. Hejmala st., 5. Motýl, 6. Prokeš, 7. Juřík, 8.Novosád, 9. Tvrdoň, 10. Hejmala ml., 11. Talaš, 12. Najman,13. Prokop, 14. Štěrba, 15. Stoklásek L.

Střídali: Jasnos, Chudárek,Dosoudil, Vojanec

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace