Archiv článků

Jak jsme hráli za Slovan

Reprezentační přestávku si herně zpříjemnili 3 hráči zlínskéhoRC (Kotík Martin, Dosoudil Martin a Žilka Libor) přátelským zápasemv dresu RC Slovan Bratislava proti anglickému týmu Dan Mason.

Začátek zápasu byl plný nepřesností a chaosu kolem sestavy, atak asi po deseti minutách hry jsme absolvovali už dvacet mlýnůdíky našim nepřesnostem. Angličani, kteří byli lehce společenskyunaveni hrající v dresech Přelouče nám začali zatápět. Hráli svůjostrovní styl rojem a třetí řadou, my jsme se snažili spíše balonpouštět do křídel, ale ne vždy se nám to dařilo. Hra i skóre secelý zapás přelévala z jedné strany na druhou. V závěru jsme seutrhli o dvě pětky a také díky zkušenostem především Martina Kotíkaa Libora Žilky, kteří položili, jsme tento anglický tým porazili 26- 22.
Po zápase jsme za pomoc dostali slíbené odměny a jeli jsme naočekávanou rehabilitaci do Aquaparku Senec, kde se nejvíce těšilapředevším Dáša, která nás doprovázela.
Díky patří všem, kteří si přišli zahrát a těšíme se na další zápasv dresu "Belasích". Nejvíce se nám líbila veselá náladaanglických ragbistů a že se závěrečného "kolečka"zůčastnil i zpěvák Dan Nekonečný.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace