Archiv článků

Jak jsme cestovali na RWC 3/4 - zápas

... na zápas se cestovalo tramvají, jelikož centrum bylouzavřené a v blízkosti stadionu nebylo žádné odstavnéparkoviště.

Po složitém domlouvání se s automatem na lístky jsme dorazilipřed stadion Stade Chaban-Delmans pojmenovaný podlouholetém starostovi města Bordeaux.Přadzápasová horečka byla už v plném proudu a atmosféraúžasná. Byla k dispozici kapela včetně bubeníka a trubače.

Zápas Kanada - Japonsko byl vyrovnaný, Zajímavébylo opět sledovat dění na tribunách a veselou náladu, která jesnad pouze na ragbyových stadionech. Japonci po bouřlivémskandování v hledišti Japon, Japon v nastavenívyrovnali na konečných 12-12.

Večer jsme si cestou zpět ještě prohlídli centrum města,poseděli na zahrádce a jeli jsme do hotelu. Druhý den ráno jsme podobré hotelové snídani, kdy se čekalo jen na mě vydali směrSt.-Etienne. Cestou nám trochu pršelo, navštivilijsme opět sportovní shop Sport 2000, kde tentokrátutrácel nejvíce Standa

Po příjezdu do St.-Etienne, kde jsme se jelipodívat na zápas Samoa - USA jsme udělali posledníkaufy v GO Sportu. Předtím ovšem řidičStařa odmítl doplnit nádrž u benzinky Agip,jelikož měl krátkou hadici. Nechtěl ji totiž prostrčit skrzvozidlo. Tím jsme přišli o krásnou fotografii, která by jistě bylahitem na internetu.

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace