Archiv článků

Hraje se i G2 - juniorská liga

Čtyři hráči v juniorském věku hostují v dresu RC Bystrc, kdehrají celostátní ligu juniorů. V neděli 20.5. nastoupili protiTatře Smíchov pouze v počtu 12 lidí!!!

Začátek zápasu byl překvapivě v režii Bystrce, kdy možná i 16tatrováků by se s těží bránilo. Útočné snažení ovšem končilo těsněpřed brankovištěm. Tatra se osmělila asi až v 10 minutě, kdy popřečíslení rychlonohý klon Romana Rýgla pokládá během skoro přescelé hřiště. V tuto chvíli hráči Tatry pochopili kudy hrát, tedy dokřídelních prostor, kde Bystrci chyběli rváčci a automaticky tedyvzniklo přečíslení. Za pochvalu stojí výkon všech hráčů, ktří bylik dispozici a především tahounů "banána" ze Zlína, bratříCaldaroniu z Bystrce a Pavla Navrátila z Olomouce. Tatra nevyhrála,že byla lepší, ale jenom proto, že jich bylo víc. Zápas skončilprohrou Bystrce 74 - 5, kdy po zranění Miry Jančího kluci dohrávalicelou druhou půli v jedenácti.

Naopak záporem je nechuť jet na zápas proti týmu, kde působíreprezentační trenér U 20 třeba Otíčka Hejmaly (na fotografii)kvůli učení a maturitám, kdy se ale dva dny před zápasem pohybovatpo zlínských diskotékách ve veselé a bujaré náladě.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace