Hráči U12 uzavřeli podzim úspěšným turnajem v Brně

V den státního svátku - založeníČeskoslovenska, se konal turnaj za chladného počasí na hřištiDragonu Brno.

Turnaj U 12  - Dragon Brno –28. 10. 2017

Turnaj se hrál systémem každý s každým a takjsme se postupně utkali s RC Bystrc A, Dragon Brno, RC Olomouc, RCBystrc B a RC Vyškov.

Hrálo se dvakrát deset minut o devítihráčích.

Do turnaje jsme nastoupili s devíti hráči anakonec se připojili také – Bára M. a Tadeáš V.

Sestava: Beata Dittrichová,Mikuláš Horský, Ondřej Milink, Vojta Zuzaník, Kuba Číž, HonzaŠperka, Ferdinand Váňa, Josef Trchalík a Ondra Vyvlečka.

Celková bilance našeho týmu na turnaji byla20 položených a 7 obdrženýchpětek.

RC Zlín – RC BystrcA                  0 : 3

Na úvod nás čekal favorit letošního ročníku,kterého jsme letos zatím nedokázali porazit.  Zápas začalvyrovnaně, dokonce jsme převážně hráli na polovině soupeře.Vypadalo to na spravedlivou remízu, ale okolo 6. minuty jsmeztratili koncentraci a inkasovali. To nás rozhodilo a navícjsme

špatně běhali – jen jsme se pohybovali. TohoBystrc využila a zvýšila na 2:0. Třetí obdržená pětka

byla vyvrcholením našich běžeckých(ne)schopností, když se Ferda vracel výletním tempem pro překopnutýmíč do našeho pětkoviště, až ho doběhl soupeř, tam sice míčpřiklepl až 96 set. sek. po

Ferdovi, ale rozhodčí nepoužil video a takpětku uznal. :-)

RC Zlín – DragonBrno                 3 : 2

Silový zápas v tempu, ve kterém jsmeotevřeli skóre – Tadeáš 1:0. Dragon bojoval, problémy nám

dělali jejich dva urostlí rojníci, kteréjsme se snažili zastavit skládáním za horní polovinu těla, což senesetkávalo s úspěchem. Nicméně se nám podařilo přidat další pětku– Beata 2:0. Soupeř pak

snížil na 2:1. Pojistku přidala Bára 3:1. Vzávěru Dragon snížil na konečných 3:2.

RC Zlín – RCOlomouc                  4 : 1

Po dvou zápasech odehraných bez správnéhozápalu a nasazení, jsme šli proti Olomouci, která

dorazila pouze v šesti hráčích avypomáhala si našimi a brněnskými hráči. V tomto zápasu jsmezačali

lépe běhat, přihrávat a předvedli jsme takédravost. Postupně skórovali: Tadeáš, Kuba 2x a Bára.

RC Zlín – RC Brno BystrcB         6 : 1

Souhra našeho týmu se zlepšovala a oprotiúvodním dvěma zápasům byla nesrovnatelně kvalitnější.

Tým hrál s chutí a nasazením a byla viděttýmová souhra. Hodně byla vidět spolupráce Tadeáše s Kubou.Skórovali: Tadeáš 3x, Mikuláš na křídle, Tadeáš a na konečných 6:1Beata.

RC Zlín – RCVyškov                     7 : 0

Rozjetá žlutá vtrhla do zápasu s dravostí anasazením. Na soupeře to zapůsobilo jako uhranutí kobrou a běhemtří minut jsme vedli 3:0 – Kuba, Beata a Kuba. Soupeř se snažilotřepat, ale přišla

další sada 6:0 – Kuba, Bára, Kuba. Hrálijsme trochu jako „neporazitelní“ a skóre na 7:0 uzavřel Tadeáš.

Poděkování patří všem hráčům vezlínském dresu, a také rodičům, kteří se zúčastniliturnaje.