Archiv článků

Hráči U12 se zúčastnili prvního ročníku Olomouc Rugby Festivalu

Olomouc - Zlínská U12se zúčastnila celostátního turnaje ORF - Olomoucký Rugby Festival abojovala v tvrdé konkurenci 13 týmů z Čech i Moravy. Trenérsky jidoprovázeli Dan Dvořák, Ruda Dittrich a Martin Číž.

V prvním zápase naši hráči remizovali sRugby Babice 1:1, za Zlín skórovala BeátaDittrichová. V dalším utkání jsme porazili RC Dragon Brno2:1 zásluhou Jakuba Číže a v premiéře takéOndry Milinka.

V třetím utkání s RC Tatra Smíchov poprvéskóroval za Zlín Alex Bruštík, nicméně soupeř bylaktivnější a položil třikrát. Na zápas s RK Petrovice vzpomínámeneradi kvůli výsledku 0:5.

 S RC Praga Praha jsme se vyburcovalia bojovali každou vteřinu zápasu, stav 2:2,položili Alex Bruštík a JakubČíž.

Ve skupině jsme skončili na čtvrtém místě av závěrečném zápase s RC Přelouč o sedmé místo jsme zabojovali.Z kolektivní hry celého týmu jsme vytěžili vítězství 4:2. BodyZlína zajistili: Alex Bruštík a Mikuláš Horský – opravdunevíme, Mikuláš Horský, Beáta Dittrichová, Bart Bouc).

Náš klub v Olomoucireprezentovali: Bart Bouc, Alex Bruštík, Jakub Číž, BeátaDittrichová, Pavel Doležel, Mikuláš Horský, David Ingr, JakubJaník, Ondra Milink, Karolína Šenková, Honza Šperka, Ferdinand Váňaspolu s našimi nováčky Ondrou Vyvlečkou a Josefem Trchalíkem, kteříbrzy budou velkou oporou týmu.

V kategorii U8 reprezentoval zlínské rugbyna prvním ročníku Olomouc Rugby Festivalu GabrielDittrich. Hrál za Brněnský RC Bystrc. Tento tým v celémturnaji bez jediné porážky zvítězil!!! Gabriel patřil k oporámtýmu a několikrát skóroval.

Dík patří všem maminkám, které poslalymalou svačinku v podobě ovoce a všem rodičům, kteří nás přijeli doOlomouce podpořit.

 

Ruda Dittrich

 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace