Futsalový ZUBR RAGBY CUP již tuto sobotu

Tuto sobotu 7.1.2017 seuskuteční tradiční futsalový zimní turnaj ZUBR RAGBYCUP.

Došlo k jistým změnám, proto je zde aktualizovanéshrnutí.

Místo konání je letos jiné – nafukovacíhala pod umělým svahem (vedle GymnáziaTGM)začátek jev 11,30h a předpokládaný konec v16h.

8.    Zubr II

Maximální počet hráčů v týmuje deset. Na hřišti hraje 4+1hráč a v sestavě každého týmu musíbýt na hřišti neustále 1 žena čidívka! Pokud si tým nezajistí svou posilu něžnéhopohlaví, bude mu přidělena některá z přítomných právěnehrajících ragbistek. Střídání je „hokejové“. Povolená obuvjsou sálovky se světlou podrážkou!

Systém turnaje: hrát se bude ve dvouskupinách A a B každýs každým 2x 6 minut, výhra=3 body, remíza=1 bod,prohra=0 bodů. V případě remízy následuje série penalt 3vs 3, příp. 1 vs 1 do rozhodnutí - vítěz získá další 1bod do tabulky.

O pořadí v tabulce skupinyrozhoduje:

1.    větší počet bodů

2.    lepší vzájemný zápas

3.    celkové skóre

4.    větší počet vstřelenýchbranek

5.    dodatečný penaltový rozstřel(jen v případě shody dvou týmů)

6.    vyšší věkový průměr týmu :-)

7.    los

Utkání o konečné umístění 2x 6minut, v případě remízy následuje série penalt 3vs 3, příp. 1 vs 1 do rozhodnutí:

4A vs 4B

3A vs 3B

2A vs 2B

1A vs 1B

Každý tým složí předturnajem startovné ve výši 1 500 Kč.V tomto poplatku je zahrnut pronájem tělocvičny, následný rautna klubovně (švédský stůl + 50l sud piva), 12 plechovkových piv nakaždý tým a ceny pro první tři mužstva.