Archiv článků

Famózní vstup U16 do sézony

V letošní sezóně hraje zlínská U16 ve spojení s RCOlomouc. V sobotu 22.9. 2018 odehrál tento sloučený tým svůj prvnísoutěžní zápas proti Vyškovu a herně i výsledkově předčil veškeráočekávání. Zlín-Olomouc x Vyškov 45:0

Od soupeře jsme před 2 lety utrpěli 3 hořké porážky avůbec jsme nevěděli, jak je na tom vyškovská U16 letos. Společně sOlomoucí jsme před zápasem neměli ani jeden trénink. Moc důvodů kvelkému optimismu tedy nebylo. I proto jsme přijeli do místa zápasuden předem, abychom se alespoň trochu sehráli. Přespali jsme vrodinách u hráčů. Na týmového ducha to mělo velmi pozitivní vliv.Kluci už spolu předminulou sezónu hráli a rychle navázali napředchozí přátelství. Nálada před zápasem se zvedla. Pečlivě jsmezvolili sestavu a šli na to: 

Vyškov dorazil o 13 hráčích. Nasadili jsme tedy také13 hráčů. Hrálo se bez rváčků.

Marek Macháň 1, Ondra Kocháň 2, Matěj Vitásek 3,Oliver kašpar 4, Matěj Kršák 5, Tonda Kadlec 8, Jakub Vyoral 9,Albert Váňa 10, Ondřej Gajdoš 12, Filip Mlejnek 13, Tomáš Dittrich11, Ondra Krejčí 14, Daniel Landt 15. Dominik Školut, AdamHlavinka, Jakub Sláčík.

Nedlouho po úvodním hvizdu začalo být postupně jasné,kdo bude na hřišti kralovat. Náš hutný roj doslova válcoval soupeřev racích při otevřené hře i v mlýnech. Útočníci běhali jako diví avyhazovali si míče. Brzy jsme získali výrazný náskok a soupeř začalnervóznět. Ve druhém poločase se na chvíli zvedl a my museliodvracet pár těžkých situací, ale vše jsme ustáli a ze zápasuodešli jako jasní vítězové.

Kluky je třeba pochválit za obrovské nasazení,obětavost a kolektivní výkon. Všichni rojníci bez výjimky bojovalijako lvi a mají obrovský podíl na dobrém výsledku. Spojky, Kuba sAlbertem zafungovaly velmi dobře, hra měla spád, míče byly rychlerozehrávány a distribuovány spoluhráčům. V útoku nás poznamenaladvě zranění a improvizace se sestavou, ale i tak jsme zahrálispolehlivě. Dan na zadáku zahrál výborně a předvedl pár skládek,které zachránily pětku. Výborný výkon nás naplnil optimismem.Nicméně, do následujícího zápasu s Dragonem půjdeme se stejnoupokorou jako do utkání s Vyškovem a pokusíme se papírově silnějšíhosoupeře opět zaskočit a citelně potrápit.

Body: Albert Váňa 3 x položil a 5 x prokopl po pětce,Oliver 1 x položil, Tonda 1 x položil, Dan 1 x položil, Ondra 1 xpoložil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace