V nové sezoně sehrála zlínská U12 svůj druhýturnaj za chladného a deštivého počasí. Po přechodu do vyššíkategorie, si naše žlutá na větší hřiště a jiný herní styl teprvezvyká. Déšť neodradil tyto hráče a ve Vyškově nastoupil náš tým vtéto sestavě:

Beata Dittrichová, Karolína Šenková, ŠimonČepický, Pavel Doležel, Ondra Milink, David Ingr,

Honza Šperka, Mikuláš Horský, Ondra Vyvlečka,Vojta Zuzaník, Kuba Číž a Ferdinand Váňa.

V základní skupině jsme měli domácí Vyškov atým Olomouce A.

RC Zlín – Jimi RCVyškov        3 : 0

První zápas nám vyšel. Dařilo se nám bránitsoupeřovu snahu, dostat se k našemu pětkovišti.

Naopak svou dravostí se Kuba dostal přesbránící hráče domácích a otevřel skóre, 1:0.

Hra se přelévala na obě strany a opětindividuální snahou se tentokrát utrhla Beata a zvýšila na 2:0.

Na konečných 3:0 uzavřela opět dravá Beata.

RC Zlín – RC OlomoucA         1 : 3

Druhý a důležitý zápas jsme začali dobře. Povyrovnané hře jsme hluboko na naší polovině soupeři

odebrali míč a rychle rozehráli na Šimona,který prokázal svou rychlost a křížem přesprintoval 2/3 hřiště,

poté úspěšně položil, 1:0. Hra byla dálevyrovnaná, ale před koncem první půle se olomouckým podařilo

kvůli našemu neskládání vyrovnat, 1:1. Druhápůle pokračovala tuhým bojem, s šancemi na obou stranách.

Několik míčů jsme prohráli v rucku, když násvyhrnul pouze jeden hráč soupeře. Nakonec jsme ale opět kvůlislabému bránění umožnili Olomouci podruhé skórovat, 1:2. Poté jsmevrhli velké úsilí k vyrovnání a dotlačili

jsme míč až k brankové čáře. Velký tlakneskončil položením, ale překopem obránce směrem na naši polovinu,kde se našemu hráči nepodařilo míč zpracovat, naopak míč odskočildo rukou přibíhajícímu soupeři a ten si volným prostorem doběhl propětku 1:3. V té chvíli byl zápas ukončen.

Základní skupina skončila tak, že každý tým měljednu výhru a jednu porážku. Díky lepšímu skóre jsme

nakonec obsadili první místo ve skupině a tonás posunulo do finále.

Ve finále nás čekal tým Brna Bystrce, kterýsvou skupinu bez zaváhání přesvědčivě vyhrál.

RC Zlín – RCBystrc     0 : 7

Zpočátku se nám s Bystrcí ještě dařilo držetkrok. Během první půle jsme postupně inkasovali dvakrát a

snažili jsme se kontrovat. Soupeř nás ubránil apo nedisciplinované hře v obraně jsme na konci půle obdrželi

třetí pětku, 0:3. Do druhé půle jsme nastoupiliv rekreačním tempu, soupeř už věděl kde jsme slabí a tudy taképrocházel. Bystrc předvedla pohledné akce, souhru a bojovnost. Tovše nám zůstalo někde v loňské sezoně a tak jsme dostali další 4pětky a zápas byl ukončen.

Rekapitulace:

Na turnaji jsme uhráli skóre 4:10 . Naše hra vobraně má tedy co zlepšovat. Útok má také co zlepšovat, protoževšechny naše pětky padly po individuální akci, bez podporyspoluhráčů.

Takže vzhůru na tréninky, máme co zlepšovat ! !!