Archiv článků

Zlínská Valaška - pro U10 zlatá!

Domácí turnaj se konal 13.5.2017 za krásného slunečného počasí.Postupně jsme se utkali s RC Vyškov 1, RC Mar.Hory, RC Dragon 1, RCOlomouc 2 a na závěr o první místo s týmem RC Bystrc. Celkovábilance našeho týmu na turnaji byla 21 položených a 0 obdrženýchpětek.

RC Zlín – RC Vyškov 2 : 0 Na úvod turnaje jsme hráli s Vyškovem.Zápas jsme odehráli laxně až tragicky. Každý příznivec Zlínskéhorugby jen kroutil hlavou nad naším výkonem. Naštěstí se našelprostor pro zaútočení . Beata, došla pro první pětku, 1:0. Druhoupětku nervózního zápasu dal Adam, 2:0. Poté jsme s Koťasem týmudůrazně domluvili a hráči šli do sebe... RC Zlín – RC MariánskéHory 7 : 0 Takticky vyladěná zlínská žlutá začala hrát svým stylem.Skóre otevřel průrazně hrající a stále častěji skórující Pavel,1:0. Místo uviděl a tak vyrazil pro další pětku Adam, 2:0. Dál seza soupeřovu brankovou čáru podívali: Ferdinand – 3:0, Alex 4:0 a5:0, Adam – 6:0 a na konečných 7:0 uzavřela Beata. RC Zlín – RCDragon 1 2 : 0 Houževnatý Dragon se nám opět dobrou obannou hroudařilo držet okolo půlící čáry. 1. pětka Pavel. 2.pětka Adam. RCZlín – RC Olomouc 2 7 : 0 V posledním zápasu základní skupiny jsmehráli s chutí do útoku. Postupně skórovali: Adam, Alex, Adam,Ferdinand, Pavel, Adam a Beata. Ze základní skupiny jsme tedypostoupili z prvního místa a čekal nás finálový zápas o první místos vítězem skupiny B – RC Bystrc : RC Zlín – RC Bystrc 3 : 0 Odúvodních minut jsme nasadili vysoké tempo a dařil se nám tvořittlak na soupeře. To se zůročilo první pětkou kterou nekompromisněpoložil Adam, 1:0. Netrvalo dlouho a druhý úder svým průnikemsoupeři zasadil Bartoloměj, 2:0. Soupeř byl zaskočený a tak našežlutá dál útočila. Adam projel přes obranu Bystrce jako nůž máslema dal naši třetí pětku. Poté se ale Bystrc zvedla a ve zbytkuzápasu nás zatlačila na naši polovinu. Dalo nám to hodně úsilí abránění, ale nakonec jsme nulu ubránili. Díky všem hráčům, Koťasovia pomáhajícím rodičům ! Speciální poděkování patří MartiněDoleželové za krásné fotky ! J i r k a V á ň a

 

V přílohách níže přinášíme pár snímků a rekapitulaci odehranýchturnajů U10 v Bystrci a Olomouci, tedy kategorie, která námvýsledkově dělá největší radost.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace