Archiv článků

Další turnaj kadetů ve Vyškově

Další turnaj kadetů se konal již podruhé na podzim ve Vyškověv sobotu 16.10.2010.

Společenství Dragon / Zlín / Bystrc opět nebylo vplném počtu – sešlo se jen 12 hráčů (7 ze Zlína, 4z Dragonu a 1 z Bystrce). Tentokrát však i Ostrava mělapouze 11 hráčů…

Vyškov - Dragon 41:0 (22:0)

Jediný Vyškov byl schopen v tomto turnaji nastoupits plným počtem 15 hráčů a na favorita naši borci nestačili.Soupeř nám nasázel celkem 7 pětek. Tři pětky však padly pozbytečných ztrátách našich míčů, když si hráči buď špatně přihráli(za sebe) nebo při důrazném atakování soupeřem pod tlakemzmatkovali, čehož Vyškov ihned využíval. Ostatní pětky pramenilyz lepší technické vybavenosti a sehranosti soupeře. Ojedinělé,spíše sólové snahy našich hráčů bez podpory spoluhráčů bylyzastaveny obranou Vyškova.

Sestava v tomto utkání:

1 Streigel (Bys), 2 Hubáček, 3 Kocháň, 4 Luka (Dra), 5 Skoupý(Dra), 8 Holba, 9 Adamec, 10 Šafář (Dra), 11 Navrátil, 12 Smiřický,13 Kolařík, 14 Veverka (Dra)

 

Dragon – Ostrava 0:34 (0:22)

Větší naděje na úspěch jsme vkládali do druhého utkánís také nekompletní Ostravou. S trenérem Danem Benešemjsme přeskupili hráče na klíčových postech spojek, cožv prvním utkání nefungovalo hlavně na mlýnovce. Bohužel velkézlepšení nenastalo, naopak David Adamec neměl svůj den ani nakřídle, přes které jsme obdrželi většinu pětek. Ofenziva už bylav tomto utkání mnohem nadějnější, ale zase zůstalo jen unadějí… Kluci nebyli schopní hrát kolektivně a aktivně podporovatrozvíjející se útoky Holby, Luky a dalších. V útoku jsme sizase přihrávali vestoje místo do rychlého běhu a málokdy jsme takpřekonali čáru zisku.

Takže jsme v tomto utkání prohráli možná až příliš vysoko ahlavně zase s nulou, když Smířův trestný kop minul bránu jentěsně.

Sestava v druhém utkání:

1 Streigel (Bys), 2 Hubáček, 3 Kocháň, 4 Luka (Dra), 5 Skoupý(Dra), 8 Holba, 9 Šafář (Dra), 10 Smiřický, 11 Veverka (Dra), 12Navrátil, 13 Kolařík, 14 Adamec

V turnaji a zejména v druhém zápase solidně zahráliHolba, Skoupý i další. Zvláště bych chtěl zdůraznit stále selepšící výkon nováčka Davida Kolaříka, který má předpoklady stát seoporou týmu. Jak pro něho, tak i pro ostatní však platí, že jenutné hlavně chtít na sobě pracovat a trénovat, trénovat,trénovat…

Kadeti mají nyní delší přestávku – 6.11. se koná v Prazecelostátní turnaj (o účasti společenství Dragon/Zlín/Bystrc seteprve rozhodneme) a pak 13.11.2010 je odložený turnaj naDragonu.

Dan Chytil, trenér kadetů RC Zlín

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace