Archiv článků

Čtvrtfinále play-off Olomouc - Zlín 38:17

V neděli jsme zajížděli na hřiště našeho čtvrtfinálového soupeřev ČSRU Cupu do Olomouce. Zápas jsmeprohráli a sezona pro nás tedy již skončila.

Zápas začal lehkým náporem Olomouce a našími drobnými chybami,čehož domácí využili ke skorování. Skóre otevřela dropgolem útokováspojka Olomouce Michal Kučera. Kopáč hanáků přidalvzápětí ještě trestný kop a to už jsme prohrávali 6:0. Potéjsme zaútočili my, kdy Tomáš Hlaváček středemrucku pokládá pod háčko. Náš kopáč Jiří Zapletalovšem nedal. Bohužel neměl svůj den, jeho kopy častokončily někde jinde než se plánovalo (výkop z půlky, kop naháčko, překop nebo tresný kop do autu). K tomu se ještě přidalkiks  nejzkušenějšího hráče na hřišti PetraJuříka, který namazal  soupeři dovypichovačky a ten bezproblémově pokládá do našeho pětkoviště. Vprvní půlce ještě stojí za zmínku situace, která předcházela našídruhé pětce, kdy Jarda Stokásek zaútočil zautu a šest olomouckých syrečků ho honilo pohřišti. Po několika dalších fází především rojnické hrypokládá Ondra Prokop v křídelním prostoru našidalší pětku. Nešli nám také auty na druhého skokana a zbytečně jsmese sami připravovali o balon díky křivým autům. Soupeř ovšem také2x položil a navíc kopáč bezpečně proměňoval co měl. V závěru jsmepoložili další pětku po celý zápas výborně hrajícím LubošemStokláskem. Půle skončila 19:17.

Ve druhé půli jsme se marně pokoušeli o zvrat i když k tomunebylo daleko. Hra byla dlouho vyrovnaná, Olomouc dobřebránila a využívala výborné souhry spojek. My jsme se snažili hrátkolem roje což na soupeře platilo, ale také nás to hodněvysilovalo. Zranili se nám také dva naši hráči a museli jsmestřídat. Ovšem byl to už jen soupeř, který přidal další body poprůniku křídla a poté po špatně zahraném autu a z následného ruckupo zavřené straně. Po této pětce jsme již museli prostřídatpředevším v roji a na souhře týmu to bylo znát a tak jsme zápasprakticky jen dohráli. Soupeř už jen navyšoval skóre v nášneprospěch. 

Body: Hlaváček T. 5P, Prokop 5P, Stoklásek L5P, Zapletal KPP

Sestava: Stoklásek J., Hlaváček T. Petřík,Dosoudil, Borek, Šulej, Krajčovič, Juřík (c), Prokeš, Zapletal,Stoklásek L., Prokop, Hejmala ml. Najman, Jančí

Střídali: Pobjecký, Hejmala st., Adámek,Gregůrek, Hlaváček D., Haluza, Vojanec  

stínový trenéři Žíla a Koťas 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace