Archiv článků

Co bylo na Valné hromadě ???

Dne 5. 2. 2009 proběhla v prostorech naší klubovny Valnáhromada RC Zlín.

Předseda RCZ Josef Iž bohužel náhle onemocněl(chřipka) a proto se řízení ujal Ota Hejmala. Potéco byl schválen program Valné hromady a členové Mandátní komise aNávrhové komise se slova ujal Martin Dosoudil,který seznámil přítomné s hospodařením našeho klubu za rok 2008.Řídící VH Ota Hejmala přečetl dopis z Austrálienaší členky VV Ireny Zbrankové.

V hodnocení týmů se postupně vystřídalitrenéři David Hlaváček za mladší žáky,Dan Chytil za starší žáky, JiříJavořík za kadety, Martin Dosoudil zajuniory, Jan Tvrdoň za muže a na závěr OtaHejmala za dívky.

Následovala informace o probíhajícím jednání o budoucí podoběStadionu mládeže a dopadu na ragby. Poté následovaladiskuze.

Závěrem byl vyhlášen Ragbista roku 2008 Rugby ClubuZlín, kterým se stal motor zlínského celku PetrJuřík.  Petr si převzal věcné ceny.

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace