Archiv článků

Česká republika - Ukrajina 10:17 (3:12)

Po 38 letech nastoupila v sobotu 16.11.2013 na našem Stadionumládeže ve Zlíně česká ragbyová reprezentace.

Naše reprezentace se ve Zlíně připravovala na utkání protiUkrajině již od středy a případná výhra by ještě udržela týmunaději na udržení ve skupině ME divize 1B. Přestože český národnítým nakonec utkání s favoritem prohrál, rozhodně ostudu neudělal.Případná záchrana je tak již jen teoretická.

Na samotné utkání však přišla více než tisícovka diváků, což jeu nás v tomto sportu velmi slušná návštěva! Po většinu zápasupovzbuzovali náš tým a vytvořili tak skvělou diváckou kulisu.

Po utkání sdělil trenér repezentace MartinKafka, který u týmu po tomto utkání končí, že za pět letsvého působení si konečně po dobu soustředění i při zápase připadaljako DOMA. To nás jako pořadatele, kteří jsme se snažili připravitreprezentaci co nejlepší podmínky, samozřejmě velmi těší!

V průběhu utkání nastoupil do hry také zlínský odchovanecTomáš Hlaváček, hrající již čtyři roky vefrancouzském klubu RC Issoudun.

Body ČR: Čížek 3 (TK), Milan Jirman 5 (P),Schneider 2 (KP)

Diváci: 1300

Sestava ČR:

1 Macháček, 2 Mára, 3 Benda, 4 Backa, 5 Voves, 6 Radley, 7Havel, 8 Maňák, 9 Pailodze, 10 Čížek, 11 Stejskal, 12 Jursík, 13Kolář, 14 Jirman Michal, 15 Rohlík

Střídači: 16 Šroubek, 17 Hlaváček, 18 Buryánek, 19 Frank, 20O.Kovář, 21 Schütz, 22 Milan Jirman, 23 Schneider

Fotogalerie B.Šťasty z utkání ZDE!a S.Navrátila ZDE! a T. Novosáda ZDE! aM.Hrušky ZDE!

DCh

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace