Archiv článků

Pozvánka na oslavy Celticu Vídeň

Rugby club Vienna Celtic RFC slaví letos 40.výročí založenísvého klubu.

A náš klub RC Zlín také dostal pozvánku na tyto oslavy. Již vosmdesátých a devadesátých letech 20.století se totiž oba našekluby čile navštěvovali a sehráli několik přátelských utkání.

Oslavy Celticu se konají první víkend v září. Hlavní, jaksportovní, tak i společenská část proběhne v sobotu 1.září 2018,kdy se koná i veteránský turnaj, kterého se zúčastní i náš klub.Avšak naše zlínská veteránská základna není příliš početná, takpostavíme kombinovaný tým za vydatného přispění Moravskýchorlů.

Doprava do Vídně bude autobusem. Pojede se na otočku, tzn., žese vyjede ráno a ve večerních hodinách bude odjezd z Vídně zpět doČR.
Jelikož turnaj začíná ve Vídni již v 10,00, měli bychom tam býtnejpozději v 9,30. Bude zajištěn autobus z Olomouce, odjezdupřesníme. Trasa Olomouc - Zlín - Brno - Vídeň. Zpět stejnátrasa.

Zájemci o účast na zájezdu, ať už hráči nebo jen"turisti", kontaktujte co nejdříve zlínského garantaakce: Jan "Stařa" Tvrdoň 731 721 227.

Pro úplnost je zde celý podrobný plán výroční oslavy, který námposlal zástupce Vienna Celtic RFC:

Pátek 31.8. večer setkání snašimi dlouholetými bývalými hráči, sponzory a kamarády v irskéhospodě Flanagans (1010 Wien, Schwarzenbergstrasse 1-3)

Sobota 1.9.2018 Turnajveteránů

Místo: 1230 Wien, Steinergasse 12.

Začátek 10:00, konec přibližně v 16 h.

Potom bude utkání družstva Vienna Celtic RFC,veteráni mají možnost si vzít nápoj.

V 18:30 se oslava přemístí na jiné místo (opřesun hráčů se postaráme) a oslavíme čtyřicetiletou existencinašeho klubu společně všichni večeří atd.

Místo:  WUK,   adresa: WähringerStrasse 59, 1090 Wien

Program: udělení cen, večeře (jídlo zajistísamozřejmě náš klub Vienna Celtic), pivo, párty

Neděle 2.9. občerstvení(pro všechny kteří mají chuť a náladu) v irské hospoděFlanagans (1010 Wien, Schwarzenbergstrasse 1-3) 

Jak už bylo řečeno, neplatí se žádnépoplatky.

Pokud máš další otázky, můžeš se mě zeptattelefonicky (+43 6649658038)

S pozdravem

Toni

DCh

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace