Archiv článků

Celostátní turnaj mladších žáků v Přelouči

Na den 28.5.2011 jsme dostali pozvánku na celostátní turnajmladších žáků, který uspořádal ragbyový oddíl v Přelouči. Díkyfinanční podpoře klubu a přispění rodičů jsme mohli tento turnajabsolvovat a kluci si po delší době zahráli proti jiným mužstvům,než proti kterým hrají celou sezónu.

Odcestovali jsme v pátek vlakem a ve večerních hodináchjsme se ubytovali v nově zbudovaném penzionu Na Staré Poště,mimochodem jako úplně první hosté a po výborné svíčkové jsme siudělali večerní procházku na ragbyové hřiště, kde jsme bylinetrpělivě očekáváni. Po prohlídce hřiště jsme se lehce zmoklívrátili do penzionu a odebrali jsme se do hajan.

Po krátké rozcvičce a vydatné snídani jsme se vypraviliopět na hřiště a tam nás přivítalo 42 mládežnických mužstevv kategoriích, o kterých se nám ve Zlíně může jenom zdát. Naturnaji statovali chlapci a děvčata v kategoriích U5, U7, U9,U11 a U13, když nejmladší „hráči“ byli ročníku 2006 !

Na turnaji jsme rozhodně nezklamali a hlavně jsme si zahrálivýborné ragby, když náš výkon byl hodnocen velmi pozitivně, nanašich hráčích byla vidět chuť do hry a velký hlad po vítězství,které v tomto případě nebylo na prvním místě…

Po turnaji jsme absolvovali zpožděný oběd a opět vlakem jsme seve večerních hodinách vrátili domů do Zlína, myslím, že spokojeni azcela jistě plni nových zážitků.

 

Naše výsledky: 

RC Zlín: TJ Sokol MH Ostrava – 0:4

Do turnaje jsme vstoupili prohrou proti našim starým známýmpřerostlým chasníkům z Ostravy. Náš výkon byl i přes prohrudobrý a utkání jsme dohráli i díky výbornému rozhodčímu vezdraví.

 

RC Zlín: RC SPARTA PRAHA – 2:2

S pro nás neznámým mužstvem SPARTY jsme měli vyhrát, nášvýkon si to jistě zasloužil, vítězství nám bohužel přáno nebylo. (body RCZ Doležel a Štach )

 

RC Zlín: RC PŘELOUČ – 2:2

Ani další zápas, tentokrát proti pořádajícímu mužstvu jsmenevyhráli, po dobré a odpovědné hře jsme pouze remízovali. ( bodyRCZ  Štach 2x )

 

RC Zlín: RC Mountfield Říčany –0:2

Proti pozdějšímu vítězi celého turnaje jsme zahráli výborně apodle hodnocení přihlížejících jsme byli nejvyrovnanějším mužstvemze všech účastníků. Rozhodčí nám „ukradl“ položení, když sivymyslel náš aut…

 

RC Zlín: RC SLAVIA PRAHA – 3:2

V zápase o umístnění jsme přehráli další pražské mužstvo anaše radost byla naprosto zasloužená, oceněna diplomem a plaketouragbisty. ( body RCZ Doležel 2x a Juřík )

 Naše sestava:

  • roj - Soukup, Zmeškal, Mrlík, Vaculín, Vavřinek aPrekop
  • spojky - Jandouš, Juřík
  • útok - Doležel, Štach, Řezníček, Stašek, Bešťák aLankaš
  • zadák - Vlastník

 

Miroslav Vacula


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace