Archiv článků

Byli jsme na utkání Itálie vs. Austrálie ve Florencii

Dne 23.11.2012 v brzkých ranních hodinách odcestovala skupinaosmi členů našeho oddílu na zápas Itálie vs. Austrálie hrané vrámci Cariparma Test Match na stadionu Stadio A.Franchi v ItalskéFlorencii.

Po celodenním cestování jsme dorazili do Ravenny a celíznavení jsme se ubytovali v hotelu Minerva, který ležel"120" metrů od mořské pláže. Po ubytování jsme se vydalina večeři a doplnit tekutiny, to se nám povedlo jenom z poloviny,pizza kterou jsme si dali, nestála za nic...

V sobotu ráno jsme se společně se Standou Mrlíkem vydali konečněk moři, na doporučení pracovnice místních technických služeb jsmeto však vzdali, k moři jsme se vydali později společně autem, byloto 12 kilometrů.

Do místa konání zápasu, města Florencie jsme dorazili se značnýmpředstihem kolem poledne, v plánu jsme měli návštěvu památek aprezident oddílu chtěl vidět především sochu Davida, neviděli jsmepochopitelně nic, díky zácpám jsme byli rádi, že jsme vůbeczaparkovali.

Hodinu před výkopem jsme seděli na stadiomu a společně sostatními nedočkavci jsme sledovali přípravu obou mužstev. Ponezbytných ceremoniích začal v 15,00 námi očekávaný zápas. Italskémužstvo bohužel před asi 35 tisíci diváky prohrálo. I kdyžitalové sahali po historicky první remíze proti tomuto soupeři, dvěminuty před koncem neproměnili trestný kop a prohráli 19:22.

Plni dojmů jsme se vypravili domů a přes mírné komplikace danévrtochy počasí jsme byli neděli v brzkých ranních hodinách unavení,ale živí a zdraví doma.

Velký dík Dankovi Dvořákovi za zapůjčení auta...

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace