Bojovná U12 ve Vyškově

Bojovný výkon U12 na turnaji ve Vyškově

Zlínský tým U12 se momentálně potýkás velkou marodkou. Chybí celkem 5 hráčů základní sestavy. Naturnaj do Vyškova jelo pouze 10 hráčů: Ondřej Číž, Jakub Číž, DavidŠtourač, Robin Kolínek, Bára Milinková, Ondra Milink, Tomáš Přibyl,Matyáš Filip Jurásek, Filip Paulík, Martin Ondroušek.

A snad právě absence klíčových hráčů vyvolalav našich klucích pocit odpovědnosti a i v oslabenésestavě sehráli 4 úžasná utkání.

V prvním zápase proti Dragonu Brno bylahra velmi dlouho vyrovnaná a až v závěru padly 2 nešťastnépětky - 0:2. Nicméně hráčům došlo, že když se bojuje, jde to.Excelentní výkon předvedli  ve druhém zápase proti vysocefavorizovanému Vyškovu. V prvním poločase se hra odehrávalatéměř po celou dobu na polovině Vyškova a před přestávkou jsmevedli 2:1. Vyškovu začaly téct nervy, což vyústilo ve velmi tvrdouhru na obou stranách. Tento bolestivý zápas znamenal konečnou pro 2hráče Vyškova kvůli zranění. Naši hráči taky utržili pár ran, alevšichni to ustáli. Zesílený tlak soupeře znamenal závěrečnou prohru2:3, ale bylo byla to prohra se ctí!

Krátce na to následoval zápass Havířovem, na kterém se podepsalo vyčerpání z bitvys Vyškovem. Po samostatných akcích havířovských individualitjsme nešťastně inkasovali v začátku zápasu a pak už jenpostupně dotahovali na konečných 2:4. Ale opět jsme bojovali až dokonce. Poslední utkání s Olomoucí se neslo v nervóznímduchu na obou stranách. Mnoho předhozů, neuznané pětky pro každýtým, vzrušené emoce. Po vyrovnaném průběhu jsme podlehli 1:3.S respektem od soupeře.

Celkově lze výkon týmu zhodnotit jakokompaktní a bojovný. Viděli jsme mnoho dobrých skládek a kluci násvšechny mile překvapili. Děkujeme jim i rodičům za vzornou podporua těšíme se na další sportovní zážitky.