Archiv článků

ARC Iuridica - RC Zlín 0:48 (0:19)

V neděli jsme hráli v Praze proti právníkům z Iuridiky (advokátůnastopilo asi 7). Na zápas jsme odjížděli nekompletní, protojsme soupeře nechtěli podcenit. 

Začátek zápasu začal hned naším náporem, kdy vyhráváme drtivýmtlakem soupeřův mlýn. Iuridiku jsme zatlačili do defenzívy, alepouze svoji nemohoucností pokládáme až ve 12´ po několika fázíchroje Jardou Stokláskem. Soupeř se trochuoklepal, ale za deset minut proniká nádherně obranou JiříZapletal. Na konci poločasu opět po několika fázích rojepokládá Jarda Stoklásek.

Celá první půle byla z naší strany hodně silováa upracovaná, roj absolvoval spousty zbytečných mlýnů.Otíček Hejmala do rozbité obrany, kde došlo kpřečíslení zkouší kopat drop!!! Málo jsme využívali křídla kzakončení, každý z nás by si chtěl položit. Nedaří se nám také kopydo křídelního prostoru.

Ve druhé půlce jsme se hned z první akce uklidnili, kdy si doútoku opětovně zabíhá náš zadák Jiří Zapletal a vklidu pokládá čtvrtou bonusovou pětku. Zápas ale patřil slovenskémureprezentantovi Jardovi Stokláskovi, který v 50´pokládá svoji třetí pětku v zápase. Nejpěknější akci zápasujsme ale sehráli z barumáckého autu, kdy nakřídle pokládá Rudolf Petřík, škoda jen že nebylovideo. Další body v zápase padly po akcích v útoku, kdy položiltřetí pětku Jiří Zapletal a o pět minut staršíbratr Jardy Milan Stoklásek. Závěr nám ovšemzavařil Otíček Hejmala nesmyslným zákopem, kdyjsme se posledních pět minut museli bránit.

Výsledek bych nepřeceňoval, ještě máme pořád na čempracovat. Celý zápas výborně z lavičky odkaučoval Franta Šulejspolečně s malými vodonoši Kubou a Denisem.

Body: 15P + 2KPP Zapletal, 15P StoklásekJ., 5P Petřík, 5P Stoklásek M., 6KPP Vlk

Sestava: Stoklásek J., Petřík, Hejmalast., Dosoudil, Borek, Krajčovič, Šulej, Juřík, Prokeš, Vlk,Stoklásek M., Najman, Hejmala ml., Prokop, Zapletal

Střídali: časák Leo

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace