Archiv článků

8. turnaj žen - Dragon

V neděli 14. 6. se na hřišti brněnského Dragonu konal posledníženský turnaj letošní sezóny. Tentokrát jsme se v kategorii U19sešli v plné sestavě - Šárka Fojtíková, Aneta Hejmalová,Kristýna Jüngerová, Bětka Kráčalíková, Vendy Menoušková, TerkaŘezníčková, Darja Vančová a Míša Mazáčová.

Na místě nás ještě doplnily hostující hráčky z PetrovicAneta Hroncová, Tereza Buřilová a Bára Synečková asparťanka Esterka Charvátová a poprvé v sezóně senám stalo, že jsme neměli dost dresů.

V prvním zápase jsme hráli proti Tatře. Dařilo se nám v obraně,Tatru jsme v prvním poločase k ničemu nepustili a položili jsme 4pětky. V závěru zápasu jsme poněkud polevili a nechali Tatru 2xskórovat, zápas jsme ale vyhráli 26:12.

Druhý zápas proti Vyškovu, který přijel v neúplné sestavě, jsmevyhráli 24:5. Sedlčany se tentokrát turnaje neúčastnily.

Naše holky po zásluze vyhrály 1. místo na turnaji. Klíčová bylapředevším obětavá hra v obraně a důležitý byl i dostatečný počethráček na střídání.

Některé turnaje jsme odehráli v šesti hráčkách, jeden dokonce vpěti. Možná se nám to nevyplatilo v konečném umístění v soutěži.Získali jsme pěkné druhé místo, na první Tatru nám chyběly pouhé 3body!!!

Celkové pořadí na turnaji:

 1. RC Zlín
 2. RC Tatra Smíchov
 3. JIMI RC Vyškov

Tabulka po skončení soutěže:

 1. RC Tatra Smíchov, 82 bodů
 2. RC Zlín, 79 bodů
 3. JIMI RC Vyškov, 69 bodů
 4. RC Sedlčany, 50 bodů

V týmu máme i čerstvé mistryně republiky v kategorii žen. Našehráčky Hanka Pešková a Andrea Zmeškalová hostují vpražské Spartě. Na posledním turnaji opět Sparta zvítězila apotvrdila celkové prvenství.Gratulujeme!

 Tabulka soutěže žen po skončenísoutěže:

 1. RC Sparta Praha, 92 bodů
 2. RC Slavia Praha, 73 bodů
 3. RK Petrovice, 65 bodů
 4. RC Přelouč, 60 bodů
 5. RC Dragon Brno, 53 bodů
 6. RC Sedlčany, 50 bodů

Do konce června budou mít hráčky přestávku. Tréninkyv úterý a ve čtvrtek od 17.00 budou, ale jen bez trenéra arekreační (trenér se bude připravovat s jedničkou na extraligu). Jemožné domluvit se na brusle, na kolo nebo do lázní.

Od 7. července začne letní příprava.

Ota Hejmala

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace