1. zápas nadstavby Zlín vs Bystrc jsme prohráli 5:17

O výhodu domácího hřiště jsme přišli z důvodukonání jiné sportovní akce na našem hřišti, a tak jsme museliodcestovat na „domácí“ zápas do Vyškova, se kterým se nám podařilodomluvit na možnosti odehrát zápas na jejich hřišti.

Po účasti v nejvyšší soutěži čítá naše soupiskastále hodně zraněných, ale základní sestava na nedělní zápas protiBystrci nevypadala špatně. Na hřišti panovaly vysoké teploty.

I přes aktivní vstup do zápasu nám po naší chybě vobraně soupeř pokládá ve 2. minutě pětku; bez konverze (0:5). Tatopětka nás ale spíše nabudila do další hry. Naše snažení o pětkuvšak většinou skončilo předhozem nebo nedůslednou podporou a takjsme míč darovali soupeři. Skóre se však dlouhou dobu neměnilo aždo 33. minuty, kdy jsme si v autovém seřazení v našídvaadvacítce nepohlídali soupeřův přehozený míč, který první sebralsoupeř a našel si cestu až do brankoviště. Tentokrát se kopáčnemýlil (0:12).

Do poločasu se už skóre neměnilo. V půlce jsmesi jasně řekli, že musíme zlepšit podporu, jinak míč až dobrankoviště nedostaneme.

Ve druhé půlce jsme však dostali opět rychlou pětkuve 41. minutě po mlýnu soupeře v naší dvaadvacítce. Bystrckátřetí řada s devítkou skvěle sehrála akci a tak navýšilavedení; bez konverze (0:17). Následovala další část, kdy ani jedentým nebodoval. Ta skončila v 59. minutě, kdy se nám kolem autukrátkými přihrávkami podařil přesunout míč až do soupeřovydvaadvacítky, kde jsme po pár fázích dostali míč až do brankoviště.Bez konverze (5:17).

Do konce zápasu už body nepadly. Bohužel se námnepodařilo ve druhé polovině zlepšit podporu hráče s míčem atak nám soupeř opět bral v rucích míče a tím i šance naskórování.

V neděli nás čeká poslední zápas před letnípřestávkou, který se odehraje v Praze na Slavii.

Sestava: 1 Holba, 2 Zemanovič, 3 Filipcsik, 4 Soukup,5 Pechal, 6 Břešťák, 7 Hubáček ©, 8 Novosád, 9 Jandouš, 10 Zuzaník,11 Pektor, 12 Končák, 13 Juřík D., 14 Sluštík, 15 Prokop; 16Peterka, 17 Drábek, 18 Hejmala, 19 Kotík, 20 Tomeček, 21 Láník.